Під Голоском два кооперативи збудують новий житловий комплекс на 245 квартир. З пільгами
14:26 19 січня 2024 р.
Рішення про акцептування цього будівництва сьогодні погодили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Мова про забудову двох ділянок площею 0,39 і 0,55 га, що надані житлово-будівельним кооперативам «Під Голоско» і «Наш Львів», які створили учасники АТО, отримавши землю від міської ради. Ділянки належать до земель житлової забудови.
Відтак планується комплекс житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією та об’єктами інженерного забезпечення на вул. Під Голоском у Львові.
«Сьогодні ми акцептували рішення робочої групи по мікрорайону Під Голоском про те, щоб для двох житлово-будівельних кооперативів «Під Голоско» і «Наш Львів» наших військовослужбовців видати містобудівні умови і обмеження на будівництво житла. Всі мешканці, які входять у робочу групу, підписалися під відповідним протоколом.
Ми підтримали це рішення, бо було запропоновано якісний розподіл загального масиву збудованого житла. Із загальної кількості квартир, а це 245 квартир, 15% будуть надані військовослужбовцям безплатно, 30% військові зможуть придбати по собівартості, ще 30% квартир зможуть придбати по державній програмі доступного кредитування житла «єОселя» і лише 25% квартир забудовник продаватиме на вільному ринку. Кооперативи самі підготують списки осіб, які будуть отримувати житло, і представлять їх на виконкомі, щоб домовленості були виконані прозоро і зрозуміло.
Також важливим є те, що цей же забудовник надіслав гарантійний лист, щоб він братиме участь у будівництві комунальної школи в мікрорайоні Під Голоском. Тут справді потрібно покращувати соціальну інфраструктуру і школа є добрим рішенням.
Цей проєкт є вигідним для всіх: мешканці густозаселеного району отримають школу і максимальна кількість військових отримає житло. Таких вигідних прикладів співпраці в нас ще не було. Хотів би звернутись до інших забудовників, що це треба брати з приклад: хочеш будувати – треба думати про розвиток соціальної інфраструктури», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.
Нагадаємо, у місті з 2020 року діє мораторій на видачу містобудівних умов і обмежень у цьому районі до розв'язання питання соціальної інфраструктури, однак оскільки в гарантійному листі йдеться про великий відсоток житла для військових та будівництво школи в районі, мерія спільно з мешканцями району зробили виняток для цього проєкту. Мораторій на видачу містобудівних умов та обмежень у цьому районі зберігається надалі.
Читайте також: Спочатку Малоголосківські пагорби у Львові забудували, а тепер нададуть їм статус парку (відео)
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook