Перукарні, салони краси, СПА-центри, візові центри, магазини одягу, взуття: рішення про роботу буде завтра

15:05 11 травня 2020 р.

Від сьогодні, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, у Львові відновили роботу деякі заклади, але з чіткими вимогами щодо дотримання карантинних протоколів. По частині суб`єктів господарювання рішення будуть приймати завтра, зокрема: перукарні, салони краси, СПА-центри, візові центри, магазини одягу, взуття тощо.

Як зазначив Андрій Москаленко, сьогодні в місті проведено перевірку роботи музеїв просто неба, після обіду моніторингові групи будуть перевіряти роботу літніх майданчиків. У разі виявлення порушень — дозвіл на їхню роботу буде переглядатись.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«На рівні держави було прийнято рішення про послаблення карантину від сьогодні, 11 травня. Ми ще у п`ятницю на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС розглядали ситуацію із врахуванням тої динаміки, яка була по кількості хворих на коронавірус. Ми прийняли рішення, що, фактично, відмовляємось від одномоментного послаблення карантин, зважаючи на динаміку, що вчора підтвердила обласна комісія. Ми прийняли два ключові рішення — все те, що нам радили імунологи, що людям варто перебувати на свіжому повітрі, тому ми прийняли рішення відкрити парки, а також три музеї, на котрих має бути тестово відпрацьовано алгоритм роботи — це музеї, які теж працюють на свіжому повітрі — це Шевченківський гай, Територія терору, Личаківське кладовище. Друга частина того, що було відкрито, це, фактично, те, що вже працювало, але у форматі великих мереж. Ми дозволили працювати будівельним магазинам, що дало змогу розділити концентрацію людей. Також ми дозволили роботу літніх майданчиків, які є на відкритому повітрі. Частина з них почали роботу сьогодні, частина — від завтра. По їхній роботі є дуже жорсткий протокол.

Ми зранку обстежували перед відкриттям Личаківське кладовище, Шевченківський гай, музей «Територія терору», з 14 год будуть працювати спеціальні групи, які будуть обстежувати роботу літніх майданчиків. До всього є визначені чіткі протокольні вимоги. Якщо ми будемо фіксувати порушення, то будемо переглядати наші рішення також.

Відкриття салонів, перукарень, візових центрів — це ми будемо розглядати завтра.

Те, що ми дозволили, є відповідно до рекомендацій імунологів та інфекціоністів, ми радились і вони дали рекомендації щодо відкриття тих об`єктів, котрі є на повітрі. Другим рішенням ми розконцентровуємо кількість людей у магазинах.

Ми довго обговорювали рішення щодо салонів та перукарень, де може бути контакт з волоссям, зі шкірою, де використовуються фени. Тому завтра вранці ми будемо розглядати рішення щодо їхньої діяльності. Протокол і вимоги ми пропрацювали, але зважаючи на ситуацію, яка була, ми рішення по них перенесли.

Зранку я також спілкувався з кількома великими мережами, повноцінно вони свою роботу не розпочинають. Фактично, для них повноцінна робота — це розважальна зона, дитячі розважальні зони, кінотеатри, а це зараз закрито. Друга частина — продаж одягу, взуття, різних речей, що також зараз закрито. У великих мережах відкриються магазини з засобами гігієни, будівельні магазини, крамнички з меблями тощо.

Станом на сьогодні в місті працює кілька готелів, які працюють для забезпечення поселення медиків, лаборантів тощо. Ми напрацювали з готелями окремий протокол, який стосується додаткового скринінгу, відмови від шведського столу, інших моментів. Такий протокол буде затверджено тоді, коли ми зможемо дати підтвердження про відновлення роботи готелів. Ми публікували інформацію про 5 етапів відновлення галузі індустрії гостинності після карантину. Там відкриття готелів передбачено наприкінці першого етапу.

Щодо роботи літніх майданчиків, то ми чітко усі вимоги прописали у протоколі, який спільно напрацьовували з керівниками закладів громадського харчування, що відповідальність за дотримання усіх пунктів протоколу лежить на керівникові закладу. Контроль будуть здійснювати спеціальні групи, які будуть обстежувати і щодо відповідності метражу, і щодо дотримання карантинних правил. Має бути 1,5 м між столами, класичного меню не повинно бути, повинна бути рекомендація розраховуватись безготівково, клієнтів мають обслуговувати у масці та рукавицях тощо. Але не всі заклади починають роботу сьогодні, є такі, які розпочнуть працювати сьогодні, чи через тиждень. Ми дали можливість малому та середньому бізнесу за умови дотримання протоколу і виключно на свіжому повітрі працювати. Якщо будуть порушення, буде загроза поширення захворювання, то ми будемо переглядати рішення.

Парки сьогодні розпочали свою роботу. По спортивних майданчиках визначено, що одна людина може займатись на одному майданчику", — прокоментував Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, уряд послаблює карантин, але не у Львівській області.

Додамо, у Львові почали працювати музеї під відкритим небом. Протокол роботи.

dailylviv.com

До теми

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу