Перукарні, салони краси, СПА-центри, візові центри, магазини одягу, взуття: рішення про роботу буде завтра

15:05 11 травня 2020 р.

  • 6

Від сьогодні, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, у Львові відновили роботу деякі заклади, але з чіткими вимогами щодо дотримання карантинних протоколів. По частині суб`єктів господарювання рішення будуть приймати завтра, зокрема: перукарні, салони краси, СПА-центри, візові центри, магазини одягу, взуття тощо.

Як зазначив Андрій Москаленко, сьогодні в місті проведено перевірку роботи музеїв просто неба, після обіду моніторингові групи будуть перевіряти роботу літніх майданчиків. У разі виявлення порушень — дозвіл на їхню роботу буде переглядатись.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«На рівні держави було прийнято рішення про послаблення карантину від сьогодні, 11 травня. Ми ще у п`ятницю на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС розглядали ситуацію із врахуванням тої динаміки, яка була по кількості хворих на коронавірус. Ми прийняли рішення, що, фактично, відмовляємось від одномоментного послаблення карантин, зважаючи на динаміку, що вчора підтвердила обласна комісія. Ми прийняли два ключові рішення — все те, що нам радили імунологи, що людям варто перебувати на свіжому повітрі, тому ми прийняли рішення відкрити парки, а також три музеї, на котрих має бути тестово відпрацьовано алгоритм роботи — це музеї, які теж працюють на свіжому повітрі — це Шевченківський гай, Територія терору, Личаківське кладовище. Друга частина того, що було відкрито, це, фактично, те, що вже працювало, але у форматі великих мереж. Ми дозволили працювати будівельним магазинам, що дало змогу розділити концентрацію людей. Також ми дозволили роботу літніх майданчиків, які є на відкритому повітрі. Частина з них почали роботу сьогодні, частина — від завтра. По їхній роботі є дуже жорсткий протокол.

Ми зранку обстежували перед відкриттям Личаківське кладовище, Шевченківський гай, музей «Територія терору», з 14 год будуть працювати спеціальні групи, які будуть обстежувати роботу літніх майданчиків. До всього є визначені чіткі протокольні вимоги. Якщо ми будемо фіксувати порушення, то будемо переглядати наші рішення також.

Відкриття салонів, перукарень, візових центрів — це ми будемо розглядати завтра.

Те, що ми дозволили, є відповідно до рекомендацій імунологів та інфекціоністів, ми радились і вони дали рекомендації щодо відкриття тих об`єктів, котрі є на повітрі. Другим рішенням ми розконцентровуємо кількість людей у магазинах.

Ми довго обговорювали рішення щодо салонів та перукарень, де може бути контакт з волоссям, зі шкірою, де використовуються фени. Тому завтра вранці ми будемо розглядати рішення щодо їхньої діяльності. Протокол і вимоги ми пропрацювали, але зважаючи на ситуацію, яка була, ми рішення по них перенесли.

Зранку я також спілкувався з кількома великими мережами, повноцінно вони свою роботу не розпочинають. Фактично, для них повноцінна робота — це розважальна зона, дитячі розважальні зони, кінотеатри, а це зараз закрито. Друга частина — продаж одягу, взуття, різних речей, що також зараз закрито. У великих мережах відкриються магазини з засобами гігієни, будівельні магазини, крамнички з меблями тощо.

Станом на сьогодні в місті працює кілька готелів, які працюють для забезпечення поселення медиків, лаборантів тощо. Ми напрацювали з готелями окремий протокол, який стосується додаткового скринінгу, відмови від шведського столу, інших моментів. Такий протокол буде затверджено тоді, коли ми зможемо дати підтвердження про відновлення роботи готелів. Ми публікували інформацію про 5 етапів відновлення галузі індустрії гостинності після карантину. Там відкриття готелів передбачено наприкінці першого етапу.

Щодо роботи літніх майданчиків, то ми чітко усі вимоги прописали у протоколі, який спільно напрацьовували з керівниками закладів громадського харчування, що відповідальність за дотримання усіх пунктів протоколу лежить на керівникові закладу. Контроль будуть здійснювати спеціальні групи, які будуть обстежувати і щодо відповідності метражу, і щодо дотримання карантинних правил. Має бути 1,5 м між столами, класичного меню не повинно бути, повинна бути рекомендація розраховуватись безготівково, клієнтів мають обслуговувати у масці та рукавицях тощо. Але не всі заклади починають роботу сьогодні, є такі, які розпочнуть працювати сьогодні, чи через тиждень. Ми дали можливість малому та середньому бізнесу за умови дотримання протоколу і виключно на свіжому повітрі працювати. Якщо будуть порушення, буде загроза поширення захворювання, то ми будемо переглядати рішення.

Парки сьогодні розпочали свою роботу. По спортивних майданчиках визначено, що одна людина може займатись на одному майданчику", — прокоментував Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, уряд послаблює карантин, але не у Львівській області.

Додамо, у Львові почали працювати музеї під відкритим небом. Протокол роботи.

dailylviv.com

666

15:27 11 травня 2020 р.

Відповісти

... " .. Парки сьогодні розпочали свою роботу.." ... жертви освітніх рехворм вакарчукових свою "роботу" продовжують ....народжують (в муках) і дарують людям свої шедевральні "перли" ... Слава Україні ! ...

666

15:31 11 травня 2020 р.

Відповісти

... ну , а "влада" продовжує "дозволяти-недозволяти" ...

666

16:14 11 травня 2020 р.

... в Україні дуже сильна влада ... бо стільки українців на неї "кладуть" , а їй("владі")-- начхати ( на українців) ... отак і живемо ... Слава Україні ! ...

666

16:18 11 травня 2020 р.

... а іншої влади в Україні , де всі "кладуть" один на одного, й бути не може ... слава Україні ! ...

666

19:55 11 травня 2020 р.

... Вічная Слава ! ...

Тінь

21:25 11 травня 2020 р.

Відповісти

... Отже - панові не до вподоби "освітні рехворми вакарчуковські" ... Еге ж - недоліки є й особливо у виконанні бо задумане і виконане різняться як справжній порядний пан від пана Шістки ... Що ж - в Україні кожне цабе має право на власну думку проте не на наклепи ... Прошу пана надати його власні пропозиції щодо рефомування освітньої галузі в Україні АБО ЗАКРИТИ ПЕЛЬКУ якщо таких не було !!! Пан можуть вдосталь брехати собі на будь-якому російському сайті - наприклад "Русскайя Вєсна" ... Пішов геть на "Русскуйю Вєсну" - придурок !!!

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові в замкнутій квартирі вже місяць лежить мертва жінка, - ріелтор

Угорщина відклала відкриття чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Україною

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

На Львівщині вшанували рятувальників, які загинули на полігоні ТПВ в Грибовичах

Львівщина - лідер за кількістю хворих на Covid, - МОЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу