Перший віце-прем’єр проінспектував у Львові роботу «Концерну «Електрон»

13:00 23 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Перший віце-прем’єр і міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів ознайомився у п’ятницю, 23 лютого, в межах робочої поїздки на Львівщину з роботою ПАТ «Концерн Електрон».

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.
Степан Кубів зазначив: «Спектр країн, які сьогодні є в кооперації, говорять про те, що наші освічені люди можуть формувати конкурентну продукцію. Якщо купити для міст України 100 трамваїв та 50 автобусів чи навпаки, то 60% локалізації виробництва дозволяє повернути в місцеві бюджети 90 мільйонів гривень».

Перший віце-прем’єр також зауважив: «Важливим також те, що для автобуса, трамвая і електроавтобуса повинні бути якісні сервісні центри. Наш електроавтобус, який відповідає принципам зеленої енергетики говорить про те, що екологічний технологічний інноваційний підхід відповідає євростандартам. Випробування показали, що він економніший в 10 разів від дизеля. 200 гривень треба для того щоб електробус їздив 24 години, тоді як авто на паливі потребує 2,5 тисячі гривень. Це свідчить про пріоритетність. Ми не повинні купувати вживані автобуси що побували на дорогах Європи, а робити ставку на виробництво українського товару».

В облдержадміністрації також поінформували: «Підприємство спеціалізується на виробництві продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення. Концерн «Електрон» успішно впроваджує виробництво інноваційних продуктів та технологій в галузі автомобільного та електротранспортного машинобудування.
Країни, які є найбільшими експортерами продукції – Білорусія, Китай, Німеччина, США, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Болгарія, Корея, Румунія, Франція».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив: «Ми пишаємось відродженням «Електрону». Так само як Антонов наш флагман в повітрі, то електрон наш флагман на шосе. Це майже тисяча працівників в півтори рази вища від середньої по області зарплата, це десятки мільйонів сплачених податків та реальне сполучення існуючого бізнесу та тої кваліфікованої частини суспільства та молодих людей випускників ПТУ. На базі електрону відбулась спільна нарада машинобудівників із представниками профтехучилищ і бачимо молодь, яка проходить тут виробничу практику і які стануть основою нашого економічного зростання та зупинить відтік молоді за кордон».

А директор ПАТ «Концерн Електрон» Юрій Бубес зазначив: «За останні п’ять років ми отримали абсолютно сучасне законодавство, імплементоване до європейського. Наша продукція є високотехнологічна, конкурентоспроможна на ринках і щоб далі рухатись нам потрібно забезпечити державні цільові програми у цих напрямках. Ми сьогодні маємо можливість виготовляти технологічно нову продукцію, на нашій продукції усі категорії людей мають безпечно пересуватись. Я закликаю усіх переходити до українських виробників».

«На підприємствах корпорації «Електрон» працевлаштували 756 працівників. До складу концерну входять кілька підприємств, зокрема: ТзОВ СП «Електронтранс» – виробництво міського електротранспорту – низькопідлогових трамваїв, тролейбусів та електробусів підвищеної комфортності», – поінформували також в облдержадміністрації.

«СП ТОВ «Сферос-Електрон», яке спеціалізується на автономних рідинних підігрівачів, ресиверів, паливних баків, кермових колонок для транспортних засобів. Встановлення кліматичних систем, вентиляційних та сонячних люків, завод «Полімер-Електрон» – виготовлення виробів різного рівня складності з полімерних матеріалів та пінополістиролу, інструментальне виробництво», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу