Перший бюджет Львівської об'єднаної територіальної громади готовий до обговорення депутатами

17:14 8 грудня 2020 р.

Виконавчий комітет ЛМР - без міського голови Андрія Садового - прийняв рішення «Про основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Як наголосив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, погоджені показники тепер будуть обговорювати на засіданнях усіх депутатських фракцій, відповідних депутатських комісіях, після чого його буде винесено на розгляд і затвердження сесією ЛМР.

Про це пресслужба ЛМР повідомила Щоденний Львів

«Після рішення виконавчого комітету з цими показниками ми йдемо на обговорення до депутатських фракцій, до відповідних депутатських комісій, тоді ще раз виноситься на розгляд виконкому, і лише після цього виноситься на розгляд і затвердження сесією ЛМР.

Відзначу, що цей бюджет особливий, адже це вперше ми готували не бюджет міста Львова, а бюджет об'єднаної територіальної громади, куди входить 17 населених пунктів. Основні показники, які сьогодні подані на розгляд, базуються на нормативах, які визначив уряд України. Зокрема, ми чітко знаємо, які оклади будуть за тарифною сіткою для працівників, наскільки виросте ціна споживчого кошика, наскільки зростуть енергоносії. Відповідно, ці всі показники ми обрахували і вийшли на «технічний бюджет». Бюджет повністю готовий. Над ним працювало більше 100 працівників департаменту фінансової політики. Усі наші відділи й управління брали в цьому участь.

Порівнювати цей бюджет із бюджетом Львова на 2020 рік некоректно, бо це абсолютно різні бюджети. Зараз це бюджет ОТГ, де є вже зовсім інші показники. Враховуючи всі показники, ми матимемо 8,5 млрд грн доходів і видатків загального фонду бюджету", — розповів Олег Іщук.

Опісля заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків запропонував внести технічну правку до рішення, щоб мати можливість переглянути інвестиційні видатки, перекинути кошти із загального фонду у бюджет розвитку, аби забезпечити фінансування закладів медицини й освіти на рівні не нижчому, ніж цього року.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий не брав особистої участі  у засідання виконкому ЛМР, оскільки у ці дні лікується від коронавірусної інфекції. 

Розрахунок Львова на IT і туризм був хибним: названо втрати від закриття кордонів

Інспектори поповнили бюджет Львова на 6 млн грн за рахунок водіїв

dailylviv.com

До теми

19:01 3 березня 2021 р.

У Львові винесуть на громадське обговорення збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті

Управління транспорту ЛМР аналізує розрахунки, надані приватними і комунальними перевізниками. Як повідомив Орест Олеськів, керівник управління, у цій ситуації потрібно враховувати не лише економічний стан перевізників, але й фінансову платоспроможність пасажирів. Відповідно, наступного тижня відбудуться громадські обговорення щодо тарифу на проїзд у громадському транспорті, за результатами яких прийматимуть наступні рішення.

Рубрика: Економіка

18:49 3 березня 2021 р.

Іноземці, які вирощують картоплю на Львівщині, планують збудувати тут завод з виробництва крохмалю

Cьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії “Централ Плейнс Груп Україна”. Підприємство розташоване у Великосілках, Кам’янка-Бузького району і займається вирощуванням високоякісної картоплі столових та чіпсових сортів.

Рубрика: Економіка

14:26 3 березня 2021 р.

У Львові оновлено перелік недобросовісних підрядників та забудовників

Львівська міська рада застерігає мешканців бути обачними і не купувати квартири у неперевірених забудовників.Аби вберегтися від придбання квартир у компаній, які ведуть незаконну діяльність, радять користуватися сайтом із картою забудов, на якому можна отримати всю інформацію про ведення будівництва.

Рубрика: Економіка

12:54 3 березня 2021 р.

Львівелектротранс хоче збільшити штат водіїв евакуаторів

Із лютого 2021 року евакуацію неправильно припаркованих авто у Львові здійснює ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомив на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності начальник служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Богуш.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу