Переробник пластику запропонував встановити у Львові ящики для його збирання

15:45 27 липня 2017 р.

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький запевнив: «Якщо у Львові є компанія, яка переробляє пластик, то гріх цим не скористатися».

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький повідомив сьогодні, 27 липня: «У момент, коли Львів більш-менш чистий, нам потрібно звертати увагу на сортування та переробку сміття, зокрема пластику. У Львові ми маємо компанію «Львівторгресур», яка займається переробкою пластику. «Львівторгресур» має хороше виробництво, на якому працюють 150 людей і вони можуть переробляти необмежену кількість пластикових відходів. До пластикових відходів належать не лише пластикові пляшки, а й пакети, упаковки тощо – все можна скидати в один ящик, з яких згодом забирають ці відходи і фірма вже безпосередньо на заводі його сортує. Тому коли є підприємство, яке безпосередньо займається переробкою пластикових відходів, то гріх цим не скористатись».

Чиновник також поінформував: «Вчора компанія «Львівторгресур» запропонувала встановити 80-100 ящиків самостійно, за власні кошти, і самостійно, власним транспортом, забирати пластик. Тому плануємо завтра під керівництвом заступника міського голови з питань розвитку провести нараду з головами ОСББ, і якщо вони погодяться на таку пропозицію, то ми передамо фірмі дані керуючих ОСББ для узгодження всіх питань».

Про це повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу