Переробник пластику запропонував встановити у Львові ящики для його збирання

15:45 27 липня 2017 р.

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький запевнив: «Якщо у Львові є компанія, яка переробляє пластик, то гріх цим не скористатися».

Директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький повідомив сьогодні, 27 липня: «У момент, коли Львів більш-менш чистий, нам потрібно звертати увагу на сортування та переробку сміття, зокрема пластику. У Львові ми маємо компанію «Львівторгресур», яка займається переробкою пластику. «Львівторгресур» має хороше виробництво, на якому працюють 150 людей і вони можуть переробляти необмежену кількість пластикових відходів. До пластикових відходів належать не лише пластикові пляшки, а й пакети, упаковки тощо – все можна скидати в один ящик, з яких згодом забирають ці відходи і фірма вже безпосередньо на заводі його сортує. Тому коли є підприємство, яке безпосередньо займається переробкою пластикових відходів, то гріх цим не скористатись».

Чиновник також поінформував: «Вчора компанія «Львівторгресур» запропонувала встановити 80-100 ящиків самостійно, за власні кошти, і самостійно, власним транспортом, забирати пластик. Тому плануємо завтра під керівництвом заступника міського голови з питань розвитку провести нараду з головами ОСББ, і якщо вони погодяться на таку пропозицію, то ми передамо фірмі дані керуючих ОСББ для узгодження всіх питань».

Про це повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів