ПАТ «Львівгазвидобування» планує задіяти ще 10 свердловин

15:30 14 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Газопромислове управління збирається проводити розвідувальні роботи на двох нових площах та інтенсифікувати видобуток «блакитного палива».

«На зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із головою правління ПАТ «Укргазвидобування» Олегом Прохоренком було обговорено низку важливих для регіону питань», – повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, було обговорено питання щодо збільшення публічним акціонерним товариством «Укргазвидобування» своїх потужностей на території області. Так, у 2016 році газопромислове управління «Львівгазвидобування» попередньо планує проводити розвідувальні роботи на двох нових площах, а також ввести в дію 10 свердловин. Окрім того, у планах компанії – капітальний ремонт діючих свердловин і інтенсифікація 46 свердловин.

До речі, торік в рамках угоди про співробітництво між ПАТ «Укргазвидобування» та Львівською ОДА щодо розвитку соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів  області, за кошти компанії відремонтовано дорогу до села Прилбичі Яворівського району. На відновлення дорожнього покриття до Прилбич – села, де народився Митрополит Андрей Шептицький, «Укргазвидобування» спрямувало близько чотирьох мільйонів гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів