Остання ніч опалювального сезону у Львові

15:34 28 квітня 2021 р.

Фото до новини

Вже завтра, 29 квітня, у Львові завершується опалювальний сезон. Гарячу воду обіцяють подавати.

Згідно з повідомленням гідрометеоцентру, відзавтра у місті очікується потепління, а отже зупинятимуть подачу опалення. Втім, як зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть, за необхідності, отримувати і надалі тепло, скерувавши відповідні звернення.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.  

«29 квітня ми завершуємо опалювальний сезон у місті Львові. Це вперше ми так довго подаємо тепло, тому що ночі були холодні, і такий був температурний режим, що ми не могли зупинити подачу опалення. Наразі ми зупиняємо всі котельні у четвер, 29-го числа, також зупиняємо ТЕЦ. Хочу наголосити, що гарячу воду будемо і надалі подавати. Якщо буде необхідно, то школи і садочки зможуть отримувати тепло, відповідно до своїх заявок.

Згідно із заключенням гідрометцентру і погодних умов, із завтрашнього дня буде потепління, і середньодобова температура буде 9 градусів, післязавтра – 11, і вже у п’ятницю та суботу така температура триматиметься. Тобто ми, у рамках чинного законодавства, можемо зупиняти опалювальний сезон. У подальшому, згідно з прогнозом, похолодань у нас не буде - буде лише потепління. Тому це рішення обґрунтоване.

Станом на зараз ми готуємось до зупинки опалення, і в четвер відповідні дії будуть вчинені», - зазначила Ірина Маруняк.

Також вона додала, що у лікарні та поліклініки теж можуть продовжити постачати тепло, за необхідності.

«Якщо лікарні і поліклініки звертатимуться, і буде необхідно, щоб їм було подано тепло, звичайно, вони можуть подавати заявки, і ми це зробимо», - акцентувала посадовиця.

Лампи, термометри і батарейки у Львові прийматимуть з 5 травня не від усіх мешканців МТГ

До кладовищ у Львові довезуть усіх громадським транспортом

На міському кладовищі Самбора поглумилися над пам’ятниками

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів