Особливості конструкції, принцип роботи та різновиди змішувачів

20:16 7 липня 2022 р.

Фото до новини

Основна вимога – висока якість, стійкість до дії гарячої води.

У процесі проведення ремонтних робіт у ванній, одним із завершальних етапів є вибір та встановлення змішувача. У продажу представлений широкий асортимент пристроїв брума, що відрізняються своєю конструкцією, вартістю. Проте є кілька загальних вимог, яким мають задовольняти змішувачі. Основна вимога – висока якість, стійкість до дії гарячої води.

Матеріали для виготовлення змішувачів

Якщо раніше єдиним можливим варіантом вважався змішувач сріблястого кольору, виготовлений з нержавіючої сталі, то зараз ситуація повністю змінилася.

Матеріали для виготовлення змішувачів:

  • Латунь. Це сплав з високим вмістом міді. Завдяки цьому пристрої стійкі до корозії, виглядають незвично і служать дуже довго.
  • Нержавіюча сталь. Міцний змішувач, який набагато нижчий за вартістю попереднього варіанту.
  • Бронзові змішувачі – один з аналогів латуні, який також відрізняється підвищеною стійкістю до агресивної рідини.
  • Пластикові – одні з найдоступніших варіантів. Щоб надати зовнішньому вигляду такого змішувача естетичності, його покривають хромованою або нікельованою фарбою. У такий спосіб створюється ілюзія, що кран виготовлений зі сталі.
  • Легована сталь. Дуже красиві вироби, що відрізняються естетичним блиском, але не надто довговічні.
  • Силумін. Змішувачі виготовлені зі спеціального порошку, який нагрівається та спресовується. Вартість таких пристроїв невисока, але й служать вони недовго.

Особливості конструкції та різновиди змішувачів

Велике значення при виборі змішувача має конструкція. Найпростіший варіант – двох вентильні змішувачі. Однак зараз мало хто з молодих людей купує подібні конструкції. Вони морально застарілі, незручні в експлуатації. Однак це добрий варіант підкреслити вінтажний стиль. Основний недолік подібних пристроїв у наявності великої кількості прокладок. Саме вони часто виходять із ладу, що провокує протікання.

На даний момент найбільш популярними вважаються моделі з одним важелем. Це практичний варіант, для зміни рівня нагріву достатньо лише повернути важіль. Нещодавно у продажу з'явилися каскадні конструкції. Це незвичайний варіант змішувачів, доповнений одним вентильним краном. Однак у пристрої є вилив, тому вода ллється не тонким струмком, а водоспадом. За своєю конструкцією цей кран мало чим відрізняється від одно вентильного змішувача.

Зараз все частіше встановлюють термостатичні змішувачі, які є ідеальним варіантом для багатоповерхівок, у яких відрізняється тиск у водопровідній системі. Є сенсорні безконтактні крани, вода в яких тече без дотику до них. При цьому ввімкнення подачі води здійснюється автоматично. Саме такі моделі вважаються найгігієнічнішими і часто встановлюються в громадських місцях.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини