Ощадливі субсидіанти одержать відшкодування: готівкою або на банківський рахунок

13:39 6 липня 2017 р.

Після 1 вересня деякі споживачі газу та електроенергії, які зекономили субсидійні кошти, надані державою, зможуть отримати ці гроші на свій банківський рахунок або ж готівкою «на руки». До кінця 2017 року всі субсидії повинні бути монетизованими.

Про це сьогодні, 6 липня, під час спільної прес-конференції ТОВ "Львівгаззбут" та департаменту соціального захисту ЛОДА на тему: “Результати перерахунку невикористаної суми субсидій до держбюджету”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник відділу житлових субсидій, соцвиплат і допомог департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Гельбич.

Він нагадав, що 26 квітня цього року Уряд прийняв Постанову №300, якою передбачив, що деякі категорії населення, які мають субсидії, використовують індивідуальне опалення та зекономили певні кошти за опалювальний період, зможуть одержаати ці кошти на руки.

- Для цього «Львівгаззбут» та «Львівобленерго» надіслали нам поіменні списки людей. Зараз у органах соцзахисту йде обробка цих даних. Для того, щоби отримати ці кошти, треба звернутися в органи захисту та написати заяву в довільній формі, де вказати спосіб отримання цих коштів – або банківський рахунок, або поштове відділення, - розповідає Василь Гельбич.

Заяви приймають до 1 вересня. Нововведення стосується тільки тих, хто використовував для опалення газ або електричне опалення. Таких абонентів в області налічується майже 140 тисяч. З них електричне опалення використовують тільки півтори тисячі. Всі інші – газ.

- Ми вже отримали півтори тисячі заяв. Надіюся, що до 1 вересня всі звернуться. А впродовж осені отримають кошти, - каже Василь Гельбич і зауважує, що суми, які отримають економні споживачі, будуть різними.

Це може бути і одна гривня, а може і майже 700 гривень за газ. Якщо мова йде про електроенегію, то це від однієї гривні і до 135 гривень.

- Якщо людина зекономила за газ 1000 гривень, то отримає на руки 695 гривень. А решта – повертається до державного бюджету. Якщо зекономив на електроенергії 300 гривень, то 135 отримує на руки, а решта повертається до держбюджету. Все це розписано у постанові Кабміну, - наголошує Василь Гельбич.

За словами державного службовця, до кінця року всі субсидії повинні бути монетизованими. 

Під час прес-конференції Ольги Чабан і Василя Гельбича.
Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

До теми

18:15 30 листопада 2021 р.

Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

18:04 30 листопада 2021 р.

У Львові зафіксували додатково 6 промзон на 15-25 років (схема)

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії ЛМР підтримали внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон міста Львова».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу