ОСББ у Львові за місяць майже погасило 150-тисячний кредит, завдяки спецпрограмам

21:37 19 листопада 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Новостворене ОСББ у Львові вже погасило 105 тисяч гривень кредиту зі 143 тисяч завдяки місцевій та державній програмам.

Про це сьогодні, 19 листопада, під час засідання на тему: «Як скористатися можливостями державних та місцевих програм співфінансування модернізації житлового сектору?», що відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила голова правління ОСББ «Берегиня» (Львів) Олександра Слободян.

За її словами, ОСББ було створено півроку тому.
- Будинок зданий у 1998 році, але стан його, ніби вже йому 50 років: дах тече, в підвалі протікає, світла немає, - каже вона.

За її словами, і створення ОСББ, і рішення, щоби взяти кредит, мешканцям було прийняти важко. Були сумніви і побоювання. Яких тепер уже нема.

- За кредит у 143 тисячі гривень ми замінили тепловий лічильник, зробили модернізацію освітлення, встановили вікна. Кредит ми отримали 25 вересня. А 30% за міською програмою уже компенсовано до 20 жовтня. І до 15 листопада надійшла компенсація за державною програмою. Фактично вже погашено 105 тисяч 300 гривень, - каже голова ОСББ.

Єдина проблема, з якою вона зіткнулася, це - баження фірм нав’язати ОСББ непотрібні послуги та дорогі матеріали.

- Я бухгалтер, тож не поспішала відразу викладати гроші. Звернулася до однієї фірми, другої, третьої. Нам нарахували по 500 тисяч гривень за те, на що ми зараз витратили в рази менше, - каже вона.

Крім того Олександрі Слободян допоміг особистий досвід. За її словами, вона, як член батьківського комітету, займалася встановленням вікон у школі. 

- Я телефонувала в кілька фірм, глянула, де дешевше, запросила представника фірми, щоби прорахував на місці. З п’яти фірм я вибрала одну, - ділиться вона досвідом.dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу