Олександра Кужель у Львові озвучила номер свого телефону

18:51 12 березня 2019 р.

Усі, хто хоче поспілкуватися з народною депутаткою України, заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександрою Кужель, можуть надіслати їй смс-повідомлення за номером 050 469 6391.

Єдине прохання – не телефонувати, а надіслати смс, у якій написати своє ім’я. Олександра Кужель сама перетелефонує.

Таку пропозицію вона висловила сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції на тему: «Економічний потенціал України: нові перспективи та виклики», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

- Мій телефон знає вся країна. Він незмінний упродовж останніх двадцяти років. І за цей час я наслухалася розмов, особливо від не зовсім тверезих чоловіків, які знають як врятувати країну і телефонують мені о другій ночі. 

Водночас, вона переконана, що кухарка не може керувати країною. Для цієї роботи потрібна освіта, знання та досвід. А ще – працьовитість. 

- Кожен мер чи кожен голова облдержадміністрації просить привезти їм інвестора. Але, до прикладу, я перебуваю в Чигирині і запитую керівництво: «А як інвестор приїде до вас – на тракторі чи на танку?». Там немає жодної дороги! Туди доїхати навіть на джипі – втратити два колеса. А вони просять інвестора, - критикує Олександра Кужель. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу