Одинадцять польських міст, де найчастіше купують житло українці

14:27 15 грудня 2020 р.

Видання «Puls Biznesu» розповідає про те, як і де іноземці купують у Польщі квартири.

Міністерство внутрішніх справ і адміністрації підрахувало, що минулого року іноземні громадяни придбали 8487 квартир. Найбільше громадяни України – 3121 квартиру загальною площею 160,7 тисяч квадратних метрів. Про це повідомляє Польське радіо в Україні, пише DailyLviv.

Експерти переконані, що така тенденція зростання кількості операцій куплі-продажу житла зберігатиметься і в майбутньому, хоча 2020-й через коронавірус може принести невеличке падіння показників.

Дані Євростату показують, що Польща під оглядом видачі кількості перших дозволів на перебування іноземців з-поза ЄС - європейський лідер. Якщо Німеччина 2019 року видала 460 тисяч таких дозволів, то Польща – понад 724 тисячі. 551 тисячу дозволів на перебування отримали громадяни України.

Представники будівельних компаній кажуть, що серед іноземців, які купують квартири у Польщі, є не тільки українці та німці, а й громадяни Білорусі, Британії, Італії, Ізраїлю, Франції, Туреччини, Азербайджану, Бразилії, Іспанії, Росії та Китаю.

Найпопулярніші міста - це Варшава, Краків, Вроцлав, Лодзь, Ґданськ, Познань, Щецин, Сьвиноустя, Ґдиня, Ґожув-Великопольський та Закопане.

Українці торік одержали у Польщі 551 тис дозволів на проживання і купили 3,2 тис помешкань - найбільше з-поміж всіх іноземців

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу