Однією карткою за кількох пасажирів і багаж. В автобусах Львова запрацював новий сервіс (відеоінструкція)

17:05 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

Оплата за кількох пасажирів чи за багаж однією банківською карткою, чи пристроєм з функцією NFC вже доступна на десятьох тестових маршрутах.


Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Наразі йдеться про автобуси №№1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62. А з 11 грудня, з моменту впровадження безготівкової оплати у всьому громадському транспорті, така оплата, в тому числі і карткою ЛеоКарт, буде можлива на усіх міських маршрутах.

Як пояснили у ЛКП «Львівавтодор», одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум - три додаткові. «До прикладу, додатково можна сплатити ще за двох пасажирів і за один багаж, або ж за трьох своїх попутників. Вартість оплати як за кожного з пасажирів, так і за багаж складає 15 грн»,  - зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Щоб оплатити однією карткою за кількох пасажирів чи за багаж, потрібно:

1) на екрані валідатора обрати опцію «додати квитки»:

2) оплата поїздки власника картки підтягується автоматично;

3) натиснути на кнопку «попутники» та додати необхідну кількість попутників;

4) натиснути на кнопку «багаж» та додати багаж;

5) вибрати опцію «оплатити»;

6) прикласти до валідатора картку чи NFC – пристрій.

Крім того, оплатити за свого попутника чи за багаж може і власник персоналізованої ЛеоКарт – пільгової чи учнівської. Зараз це можна зробити на тестових маршрутах. А з 11 грудня – в усіх автобусах, трамваях та тролейбусах міста. Для цього необхідно поповнити  баланс своєї персоналізованої ЛеоКарт.

«Наголошуємо, для учнів чи пільговиків проїзд з ЛеоКарт – безплатний. Однак, ці персоналізовані картки, як і загальні ЛеоКарт, теж можна поповнювати і використовувати їх при оплаті за попутників  чи за багаж», -  пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Детальніша інформація про те, як поповнити баланс картки ЛеоКарт, за посиланням: https://leocard.lviv.ua/popovnyty-balans 

Додамо, комісійний збір, незалежно від способу чи суми поповнення картки, з пасажира не стягують.

Нагадаємо, у Львові з 11 грудня безготівкова оплата проїзду стане доступною на усіх міських маршрутах. Безготівково за проїзд можна буде оплатити банківською картою чи пристроєм з NFC та транспортною карткою ЛеоКарт. Також залишається можливість оплати готівкою у водія — але ця опція буде найдорожчою для пасажира.

З дня впровадження безготівкової оплати проїзду в усьому громадському транспорті право на пільговий проїзд надаватиметься виключно за умови наявності персоналізованої транспортної картки ЛеоКарт. Різні посвідчення, що зараз надають право на пільговий проїзд, у громадському транспорті Львова з 11 грудня вже не діятимуть. Тоді ж контролери розпочнуть здійснювати контроль за оплатою проїзду та штрафуватимуть пасажирів за безквитковий/незавалідований проїзд.

Відтак, пасажирам, які оплачують готівкою, нагадують про необхідність отримувати та зберігати паперовий квиток впродовж всієї поїздки,  а власникам ЛеоКарт – про необхідність валідувати проїзд. Важливо: контролери перевірятимуть не наявність транспортної картки, а саме факт валідації.

Мешканців, які мають право на пільговий проїзд у міському транспорті та ще не оформили персоналізовану транспортну картку ЛеоКарт, закликають подавати документи для її виготовлення, попередньо здійснивши запис за номером телефону 0800-303-007.

Загальні транспортні картки ЛеоКарт станом 28 листопада можна придбати та поповнити їх баланс у 50 пунктах на основних зупинках громадського транспорту. Йдеться про 40 кіосків «Інтерпрес» та 10 терміналів EasyPay, що облаштовані відповідними диспенсерами. Мережа пунктів продажу/поповнення транспортних карток розширюватиметься і надалі. Переглядати актуальні локації можна тут. Також функція поповнення карток доступна й у 555 терміналах EasyPay. Крім того, поповнити баланс транспортних карток можна й онлайн — через застосунок та сайт EasyPay.

Читайте також: Як завалідувати пільгову ЛеоКарт та здійснити безконтактну оплату в автобусах: рекомендації

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів