Обсяг товарообігу виробників Львівщини зріс на 9,5%

14:00 14 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів запевнив: «За сім місяців 2017 року приріст роздрібного товарообігу по всіх торгівельних мережах Львівської області склав 9,5%».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів повідомив сьогодні, 14 вересня, під час брифінгу: «З метою розвитку місцевих товаровиробників та збільшення обсягів реалізації їх продукції у Львівській області триває акція «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині». За сім місяців 2017 року приріст роздрібного товарообігу по всіх торгівельних мережах Львівської області склав 9,5 %.

Чиновник також зазначив: «Показник приросту потрібно завжди зіставляти із інфляцією. Інфляція сьогодні на рівні 7,2 %, а індекс роздрібного товарообігу – 9,5 %. Якщо ж говорити про львівських виробників і про їх продаж у тих торгівельних мережах, де були промарковані товари, то тут показники значно вищі. В окремих торгівельних мережах показники плюс 40% в кількісному виразі, плюс 60 % у вартісному. Отож ми бачимо, що меседж, скерований до людей, дійсно відіграв свою роль і покупці справді більше купують продукцію львівських виробників».

У Львівській ОДА поінформували також: «Учасниками акції «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині» є 35 виробників продовольчих товарів Львівщини. Продовольчі  товари промарковуються  спеціальним брендовим логотипом у  магазинах та супермаркетах торгових мереж «Рукавичка», «Арсен», «Вопак», «Близенько», «Свій маркет».

Керівник супермаркету «Арсен» Олег Барчак розповів: «Логотипи на товарах дозволять покупцеві одразу бачити хто є виробником товару, який вони купують. Яскрава позначка справді привертає увагу, люди цікавляться і дуже часто обирають продукцію виробників Львівщини. Акція не є рекламою, а справді заохоченням підтримати Львівського виробника. Якщо брати  до уваги продукцію із позначкою, то можна сказати, що певний відсоток приросту є».

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу