На Львівщині зріс на 4% обсяг промислового виробництва

14:15 3 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині обсяг промислового виробництва у січні-серпні зріс на 4»%.

Про це повідомили в середу, 3 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області. Обсяг виробництва у добувній промисловості збільшився на 4,7%, у переробній – на 6,8%».

«Серед галузей переробної промисловості нарощування випуску продукції відбулось на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 12,9%), машинобудування (на 12,4%), основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%), а також на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,0%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,7%). Обсяг продукції на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції залишився на рівні січня-серпня 2017 року», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

11:52 22 червня 2021 р.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 01.06.2021 року – 8,2 тис. грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу