Обмеження на посилки з-за кордону хочуть ще відтермінувати

12:31 10 січня 2018 р.

З 1 січня 2019 року, тобто аж через рік, стануть чинними правила, згідно з якими можна буде отримувати посилки з-за кордону на суму, яка не перевищує 150 євро в місяць.

Про це сьогодні,10 січня, під час прес-конференції на тему: "Зміни в податковому і митному законодавстві: вплив на бізнес-середовище”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України"  у Львівській області Лілія Долінська.

- Старі правила будуть чинні ще цілий рік. Але ми з колегами звернемося до комітету з митної політики щодо відтермінування саме цього пункту закону щодо пересилок. Тому що «Укрпошта» не дасть собі ради з такою кількістю посилок, - каже вона.
Лілія Долінська стверджує, що це є європейський досвід. Там платять як мінімум 20 євро за кожну посилку і не нарікають.

- А наші компанії, які обслуговують ринок пересилок, просто не дадуть собі ради з такою кількістю. Адже українці мають гострий розум, винахідливі. Тож посилки будуть оформлятися не на одну особу, а на друзів, сусідів, родичів. Тому це особливо не вплине на надходження до бюджету, а вплине на завантаження роботою «Укрпошти», - вважає голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" у Львівській області.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:22 20 вересня 2021 р.

Ринок сільгоспземлі на Львівщині: назвали вартість продажу і оренди за перші три місяці

З 1 липня в Україні запрацював ринок землі, який скасовує дію мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.Саме про перші місяці ринку та як аграрний сектор Львівщини відреагував на можливість купувати та продавати земельні ділянки говорили сьогодні під час брифінгу.

Рубрика: Економіка

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу