Обмеження на посилки з-за кордону хочуть ще відтермінувати

12:31 10 січня 2018 р.

Фото до новини

З 1 січня 2019 року, тобто аж через рік, стануть чинними правила, згідно з якими можна буде отримувати посилки з-за кордону на суму, яка не перевищує 150 євро в місяць.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні,10 січня, під час прес-конференції на тему: "Зміни в податковому і митному законодавстві: вплив на бізнес-середовище”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України"  у Львівській області Лілія Долінська.

- Старі правила будуть чинні ще цілий рік. Але ми з колегами звернемося до комітету з митної політики щодо відтермінування саме цього пункту закону щодо пересилок. Тому що «Укрпошта» не дасть собі ради з такою кількістю посилок, - каже вона.
Лілія Долінська стверджує, що це є європейський досвід. Там платять як мінімум 20 євро за кожну посилку і не нарікають.

- А наші компанії, які обслуговують ринок пересилок, просто не дадуть собі ради з такою кількістю. Адже українці мають гострий розум, винахідливі. Тож посилки будуть оформлятися не на одну особу, а на друзів, сусідів, родичів. Тому це особливо не вплине на надходження до бюджету, а вплине на завантаження роботою «Укрпошти», - вважає голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" у Львівській області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини