У Львові обрали «Обличчям міста 2015» компанію «SoftServe»

17:15 9 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Компанія-переможець створила на початку 2014 року Благодійний фонд «Відкриті очі», метою якого є втілення соціальних та благодійних проектів.

«8 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбулася церемонія нагородження переможців XVІ Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2015» та вручення дипломів і нагород. Цьогорічним володарем гран-прі конкурсу стало ТОВ «SoftServe», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли: 

«Особливістю цьогорічного конкурсу стало врахування соціальної активності учасників. Так, компанія-переможець на початку 2014 року створила Благодійний фонд «Відкриті очі», метою якого є втілення соціальних та благодійних проектів.

Станом на сьогодні, Фонд забезпечив військових у зоні АТО і у військових шпиталях на суму близько 454 тисяч доларів та 620 401 гривень. Компанія надає спонсорську підтримку Навчально-реабілітаційному Центру «Джерело» та львівським медичним закладам.

Загалом участь у конкурсі взяли 33 компанії різного профілю, 24 з яких змагалися за гран-прі. Крім цього, було визначено найкращі компанії у 12 номінаціях конкурсу.

Церемонія пройшла в рамках проведення XV Міжнародного економічного форуму «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність».

 «Обличчя міста» – щорічний конкурс-промоція львівського підприємництва, організований Львівською торгово-промислової палатою та Львівською міською радою, з метою відзначення найуспішніших підприємств Львова. Нагорода «Обличчя міста» є визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста.

 Нагороди вручають за категоріями: «Львів інноваційний», «Львів торговий», «Зелене місто: Львів екологічний», «Скарбниця здоров’я: Львів медичний», «Львів – гурман», «Місто майстрів: Львів промисловий», «У світі грошей: Львів фінансовий», «Львівське дозвілля», «Львів відкритий для світу», «Віртуальний Львів», «До Ваших послуг», «Львів інформаційний». Конкурс «Обличчя міста» охоплює три етапи: прийом заявок, відкрите голосування експертної комісії, до складу якої входять представники Львівської торгово-промислової палати та Львівської міської ради, і урочисте нагородження переможців.

До участі у конкурсі допускають товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та підприємців, ГО та бізнес-асоціації, які працюють у Львові. Володарями гран-прі конкурсу попередніх років були: радіо «Львівська хвиля», «Віденська кав’ярня», «Концерн-Електрон», компанія «SoftServe», готель «Дністер», банки «Укрексімбанк» та «Кредобанк», ТВК «Львівхолод», Львівський ювелірний завод, ринок «Південний» та інші».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів