Нову потужну газову свердловину запустили в Україні

09:43 21 червня 2024 р.

Фото до новини

АТ "Укргазвидобування" пробурило та запустило в роботу ще одну потужну свердловину, яка дає Україні 439 тис. кубометрів газу щодоби.

Про це повідомляє  НАК "Нафтогаз України", пише DailyLviv.com.

За даними пресслужба, свердловину було закладено як розвідувальну, щоб уточнити геологічну будову та оцінити газоносність відкладів одного з нещодавно відкритих покладів. Її глибина - 5 км 767 м.

Нововведену свердловину почали бурити у вересні 2023 року. Роботи виконувало одне з відділень бурових робіт "Укрбургаз".

"Ми отримали позитивні результати на цій свердловині. Це означає, що в цього родовища є перспектива подальшого розвідувального розбурювання, щоб наростити сировинну базу та обсяги видобутку газу. До речі, було завершено буріння ще двох розвідувальних свердловин на цьому родовищі. Наразі їх готують до випробування", - зазначив очільник "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Нагадаємо, Україна минулий опалювальний сезон пройшла без імпорту газу. Станом на середину червня обсяг газу в українських ПСГ перевищує 9 млрд кубометрів. З весни до ПСГ вже закачали близько 1,6 млрд кубометрів газу. Цей обсяг відповідає плану підготовки запасів до наступного опалювального сезону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів