Нові рахунки для слати єдиного соцвнеску є на сайті Міндоходів і зборів. Взірець заповнення

09:56 22 жовтня 2013 р.

  • 0

Нові рахунки для слати єдиного соціального внеску з першого жовтня можна подивитися на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів і на офіційному субсайті головного управління Міністерства доходів і зборів Львівської області, а також на стендах в центрах обслуговування платників податків.

 Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» повідомив Володимир Біляк, начальник відділу адміністрування єдиного соцвнеску управління доходів і зборів з фізичних осіб головного управління Міндоходів у Львівській області.

з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів цілковито  здійснює всі процедури з адміністрування єдиного соціального внеску. Тобто воно перебрало на себе функцію, яку дотепер виконував Пенсійний фонд. 

Порівняно з тим як сплачували соціальний внесок до Пенсійного фонду майже нічого не змінилося пояснив Володимир Біляк. Лише при заповненні платіжки в полі «2» потрібно  писати «101», без винятку для всіх видів сплати єдиного  соціального внеску. В кожному районі є по 10 рахунків. Підприємці самі за себе платять на один рахунок, за найманих працівників – на інший. Взірець заповнення можна побачити на відео.

Якщо у платника була переплата,то вона автоматично перейде на новий рахунок. Усі сальдо по всіх рахунках передають Міністерству доходів і зборів, наголосив Володимир Біляк.

Володимир Біляк також зазначив, що згідно з пунктом 2.1 положення про формування і подання платниками звітності, звіт надісланий поштою не вважається поданим. Це суттєва відмінність від звітності по податках. Приймання звітності відбувається або за місцем податкового обліку, або в електронному вигляді. Для цього розроблено форми електронних документів і можливість платити через інтернет.

 «Ми вітаємо, якщо платник зробить електронно-цифрові підписи. Їх роздають безкоштовно в центрі сертифікації у Львові за адресою: Стрийська ,35.  Це відбувається швидко і оперативно.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу