Нова ціна проїзних квитків в електротранспорті Львова ще не узгоджена

14:42 15 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Нова ціна проїзних квитків в електротранспорті буде відома та узгоджена впродовж наступного тижня. Або двох тижнів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 вересня: Оскільки тарифи на проїзд в електротранспорті зросли, зараз триває процес узгодження та затвердження нової ціни на проїзні квитки. Про це сьогодні на брифінгу розповіли заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства та начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пояснив: «Якщо раніше купували квитки 30 числа, і вони діяли до 30 наступного місяця, то тепер можна буде купити проїзний на 30 днів у будь-який день місяця. Це буде фіксуватись продавцем кіоску або електронним способом. Зараз проїзні ще не затверджені, бо ми ще обговорюємо вартість такого квитка. Нова ціна на проїзні квитки в електротранспорті, думаю, вже буде відома та узгоджена протягом наступного тижня-двох».

Натомість начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Івана Бондар зазначив: «При придбанні картки є стрічки, де на одній вказано місяці, а на іншій — дні. Людина, яка продаватиме його, вказуватиме при продажу місяць та день покупки  на них. Щодо нової вартості квитка, вона буде доступною для всіх мешканців. Онлайн-голосування на сайті міськради є для нас орієнтиром. Більше тисячі людей взяли участь в онлайн-голосуванні і можу зазначити, що результати голосування відповідали нашим очікуванням».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», Львівське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету погодило проект рішення про встановлення тарифів на проїзд в електротранспорті Львова.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу