Нова ціна проїзних квитків в електротранспорті Львова ще не узгоджена

14:42 15 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Нова ціна проїзних квитків в електротранспорті буде відома та узгоджена впродовж наступного тижня. Або двох тижнів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 вересня: Оскільки тарифи на проїзд в електротранспорті зросли, зараз триває процес узгодження та затвердження нової ціни на проїзні квитки. Про це сьогодні на брифінгу розповіли заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства та начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пояснив: «Якщо раніше купували квитки 30 числа, і вони діяли до 30 наступного місяця, то тепер можна буде купити проїзний на 30 днів у будь-який день місяця. Це буде фіксуватись продавцем кіоску або електронним способом. Зараз проїзні ще не затверджені, бо ми ще обговорюємо вартість такого квитка. Нова ціна на проїзні квитки в електротранспорті, думаю, вже буде відома та узгоджена протягом наступного тижня-двох».

Натомість начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Івана Бондар зазначив: «При придбанні картки є стрічки, де на одній вказано місяці, а на іншій — дні. Людина, яка продаватиме його, вказуватиме при продажу місяць та день покупки  на них. Щодо нової вартості квитка, вона буде доступною для всіх мешканців. Онлайн-голосування на сайті міськради є для нас орієнтиром. Більше тисячі людей взяли участь в онлайн-голосуванні і можу зазначити, що результати голосування відповідали нашим очікуванням».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», Львівське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету погодило проект рішення про встановлення тарифів на проїзд в електротранспорті Львова.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу