Нова 100-доларова банкнота (фото) з двома портретами | Новини Львова

Нова 100-доларова банкнота (фото) з двома портретами

22:53 8 жовтня 2013 р.

  • 0

Цю банкноту, яка сьогодні пішла в обіг, розробляли понад десять років і мали використовувати раніше, однак сталася технічна затримка. Тому офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

У США Федеральна резервна система, аналог центробанку, запровадила сьогодні в обіг нову банкноту у 100 доларів, яку має бути важче підробляти. Як і раніше, на ній портрет одного з засновників Сполучених Штатів Америки Бенджаміна Франкліна, але з’явився і другий його портрет, який видно під певним кутом.

Серед нових захисних елементів – наявність більшої кількості кольорів, чорнило, що змінює колір залежно від кута зору, чи спеціальна голографічна стрічка, що перетинає банкноту. За словами посадовців, 100-доларові купюри підробляють найбільше з усіх американських банкнот.

Нову банкноту розробляли понад десять років. Її спершу планували випустити в обіг іще кілька років тому, але це затрималося з технічних причин. Їхній офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

Перший випуск нових соток складає майже три з половиною мільярда штук. 

radiosvoboda.org

Коментарі(0)

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу