Нова 100-доларова банкнота (фото) з двома портретами

22:53 8 жовтня 2013 р.

  • 0

Цю банкноту, яка сьогодні пішла в обіг, розробляли понад десять років і мали використовувати раніше, однак сталася технічна затримка. Тому офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

У США Федеральна резервна система, аналог центробанку, запровадила сьогодні в обіг нову банкноту у 100 доларів, яку має бути важче підробляти. Як і раніше, на ній портрет одного з засновників Сполучених Штатів Америки Бенджаміна Франкліна, але з’явився і другий його портрет, який видно під певним кутом.

Серед нових захисних елементів – наявність більшої кількості кольорів, чорнило, що змінює колір залежно від кута зору, чи спеціальна голографічна стрічка, що перетинає банкноту. За словами посадовців, 100-доларові купюри підробляють найбільше з усіх американських банкнот.

Нову банкноту розробляли понад десять років. Її спершу планували випустити в обіг іще кілька років тому, але це затрималося з технічних причин. Їхній офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

Перший випуск нових соток складає майже три з половиною мільярда штук. 

radiosvoboda.org

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу