Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

12:22 13 грудня 2019 р.

  • 0

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Про це інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Грантове фінансування надають в рамках грантової угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам» в рамках проєкту  «Енергоефективність у громадах II» для реалізації Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях.

Заявки треба надсилати електронною поштою на електронну адресу reformcenter@ukr.net не пізніше 17:00 год 10 січня 2020 року.

Докладана інформація щодо умов конкурсу, необхідних для заповнення форм та додатків, доступна за https://drive.google.com/file/d/1McMg5rBGBvhwCKSU9he6KrwxKYyrkHp7/view.

 

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка