Не всі дожили. 20 років гуртожиток передавали у комунальну власність Львова

14:30 28 березня 2024 р.

Фото до новини

Мешканці гуртожитку на вул. Тичини, 14, нарешті, зможуть приватизувати свої кімнати.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com. У власність Львівської міської територіальної громади прийняли гуртожиток від ПАТ «Прикарпатпромарматура» на вул. П. Тичини, 14. Таке рішення ухвалила сьогодні сесія Львівської міської ради. Більше ста сімей, які проживають у цьому гуртожитку, тепер зможуть приватизувати свої помешкання і не переживати про можливе виселення.

«Сьогоднішньому рішенню передувала титанічна робота впродовж десятка років», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, гуртожиток на вул. Тичини, 14 – це 5-поверховий будинок на три під’їзди, у якому проживає 104 сім’ї. Як розповідала Людмила Поліщук, голова будинкового комітету гуртожитку ВАТ «Прикарпатпромарматура», проблеми з оформленням права власності виникли майже 20 років тому, коли під час приватизації підприємства гуртожиток внесли до статутного фонду «Прикарпатпромарматура», незважаючи на те, що це — житловий будинок і там проживали сім’ї. Після цього мешканців неодноразово намагалися виселити з гуртожитку. Тому ще у 2009 році мешканці звернулися до міста про допомогу і подали заяву в суд.

Понад 10 років Львівська міська рада допомагала мешканцям гуртожитку на вул. Тичини, 14 приватизувати кімнати, в яких проживають. Оскільки гуртожиток був внесений до статутного капіталу ВАТ «Прикарпатпромарматура», місто судилося з підприємством, щоб вилучити гуртожиток і передати його у комунальну власність. 

Тож тепер, завдяки рішенню сесії, мешканці, нарешті, зможуть приватизувати кімнати, в яких проживають десятиліттями.

Нагадаємо, Львівська міська рада вже допомогла мешканцям багатьох гуртожитків передати їхні будівлі у комунальну власність і приватизувати своє житло. Також на сьогодні місто допомагає врегулювати питання з гуртожитками колишнього Львівського автобусного заводу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів