НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

09:36 2 квітня 2020 р.

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рекомендації Ради НБУ Кабінету Міністрів містять пункт про розробку державних програм часткової компенсації відсотків у кредитах банків, наданих підприємствам малого і середнього бізнесу, експортно-орієнтованим підприємствам, за іпотечними програмами і галузям, фінансовий стан яких погіршився в зв'язку з обмеженнями, запровадженими через коронавірус.

Рада НБУ також рекомендує розробку альтернативних сценаріїв щодо бюджетного дефіциту і управління держборгом залежно від варіантів впливу епідеміологічних заходів на глибину спаду в економіці.

Доцільно також забезпечити узгодженість прогнозних значень обмінного курсу гривні, що використовуються в рамках підготовки змін до держбюджету на 2020 рік.

Необхідна координація діяльності НБУ з мобілізації ліквідності банківської системи з діяльністю Міністерства фінансів щодо фінансування дефіциту бюджету, з огляду на критичну потребу державного сектора в залученні позикових коштів.

До теми

14:46 31 жовтня 2020 р.

100 найбагатших українців-2020: трійка лідерів незмінна, а серед львів'ян - нові обличчя

Журнал НВ та інвестиційна компанія Dragon Capital уклали рейтинг 100 найбагатших українців за підсумками 2020 року. У ньому опинилися одразу дев’ятеро львів’ян.

Рубрика: Економіка

16:44 30 жовтня 2020 р.

Міноборони у Львові побудує нове стрільбище за 150 млн грн

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України за результатами відкритих торгів уклала два договори на будівництво тиру та реконструкції бліндажів з ТОВ «Вельт Капітал» на загальну суму 148,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

16:44 30 жовтня 2020 р.

Квитки у вагонах 1 класу Інтерсіті+ з 1 листопада 2020 року подешевшають на 15%, - Укрзалізниця

Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1 класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда.

Рубрика: Економіка

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу