Нацкомісія переглянула тарифи «Львівводоканалу»

14:48 12 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

Абоненти «Львівводоканалу» будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає це підприємство.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок: «6 березня відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів. Відтак, відповідно до прийнятих Постанов, абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП «Львівводоканал».

«Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на одну гривню й дев’ять копійок та становитиме 14 гривень і чотири копійки. Це разом за водопостачання і водовідведення одного квадратного метра з врахуванням ПДВ.

«Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на одну гривню 10 копійок та становитиме 12 гривень 91 копійки. Для гуртових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 гривні 93 копійки», – поінформували також у міськраді.

«Коригування тарифів відбулося через зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці, у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок. Тарифи набудуть чинності на наступний день після офіційного опублікування в газеті «Урядовий кур’єр»», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів