Нацкомісія переглянула тарифи «Львівводоканалу»

14:48 12 березня 2018 р.

  • 0
  • 984


Фото: galinfo.com.ua

Абоненти «Львівводоканалу» будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає це підприємство.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок: «6 березня відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів. Відтак, відповідно до прийнятих Постанов, абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП «Львівводоканал».

«Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на одну гривню й дев’ять копійок та становитиме 14 гривень і чотири копійки. Це разом за водопостачання і водовідведення одного квадратного метра з врахуванням ПДВ.

«Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на одну гривню 10 копійок та становитиме 12 гривень 91 копійки. Для гуртових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 гривні 93 копійки», – поінформували також у міськраді.

«Коригування тарифів відбулося через зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці, у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок. Тарифи набудуть чинності на наступний день після офіційного опублікування в газеті «Урядовий кур’єр»», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:15 22 червня 2018 р.

Український і польський міністри запланували сполучити потягом Львів і Люблін

Міністри інфраструктури України й Польщі домовилися про створення робочої групи для розробки оптимального залізничного сполучення між Любліном і Львовом.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 423

10:45 22 червня 2018 р.

На Львівщині розпочали жнива

Аграрії розпочали 21 червня обмолот озимого ячменю в Золочівському, Мостиському, Стрийському й Кам’янка-Бузькому районах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 612