Найдорожче земельну ділянку продали в оренду в Мостиському районі

16:01 9 жовтня 2020 р.

У Львівській області на земельних торгах, які відбулися у 2020 році, продано право оренди 70 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для товарного сільськогосподарського виробництва та - фермерського господарства, загальною площею 1,1 тис. гектарів.

Про це інформує Урядовий портал, пише DailyLviv.

Величина річної плати за користування ділянками, визначена за підсумками торгів, становить 1,3 млн грн (18,2% від нормативної грошової оцінки цих ділянок), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Найдорожчий продаж права оренди цього року відбувся з аукціону, який проводився 7 лютого 2020 року. За результатами цього аукціону продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 27,08 га, розташованої на території Соколянської сільської ради Мостиського району Львівської області.

Розмір річної плати за користування земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 27,7 раза та становить понад 181 тис. грн (221% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради. Ділянка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Довідково

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу