Найбільше безробітних - серед жінок 25-34 років, - дослідження | Новини Львова

Найбільше безробітних - серед жінок 25-34 років, - дослідження

13:38 13 березня 2017 р.

  • 0

Серед тих, хто торік звернувся до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, переважали представниці прекрасної статі.

Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.

Якщо загалом у 2016 році соціальні послуги у базових центрах зайнятості отримували 63 тисячі безробітних, то з них 35,6 тисяч або 56,5% складали жінки.

За причинами незайнятості, як серед жінок так і серед чоловіків, найбільшою є частка звільнених за власним бажанням або за згодою сторін, вивільнених з економічних причин, не працевлаштованих після закінчення загальноосвітніх і вищих навчальних закладів.

На початку 2017 року кількість жінок серед безробітних дещо зменшилася і становила 54,1%, а це – 9,4 тисячі осіб. З них найчисельнішою є група віком 25-34 роки – 31,8% або 3 тисячі осіб.

За даними моніторингу, жінки на ринку праці займають більш активну позицію. Приміром, серед 19,8 тисяч безробітних, що були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, 11,1 тисяч складають особи слабкої статі (56,2%). Більшість з них (26,3%) отримали роботу у сфері торгівлі та ремонту, 20,3% пішли працювати на підприємства переробної промисловості, 7,7% – в організації харчової галузі, 7,2% – зайнялися професійною, науковою та технічною діяльністю.

Водночас тимчасові роботи частіше погоджувалися виконувати особи сильної статі. Упродовж 2016 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 4тисячі безробітних чоловіків і 3,6 тисячі жінок.

Для підвищення рівня конкурентоспроможності й пришвидшення процесу працевлаштування служба зайнятості організовує професійне навчання. У 2016 році за скеруванням ЦЗ актуальні на ринку праці професії освоювали 6,3 тисячі жінок і 4,8 тисячі чоловіків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка