Найбільше безробітних - серед жінок 25-34 років, - дослідження

13:38 13 березня 2017 р.

  • 0

Серед тих, хто торік звернувся до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, переважали представниці прекрасної статі.

Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.

Якщо загалом у 2016 році соціальні послуги у базових центрах зайнятості отримували 63 тисячі безробітних, то з них 35,6 тисяч або 56,5% складали жінки.

За причинами незайнятості, як серед жінок так і серед чоловіків, найбільшою є частка звільнених за власним бажанням або за згодою сторін, вивільнених з економічних причин, не працевлаштованих після закінчення загальноосвітніх і вищих навчальних закладів.

На початку 2017 року кількість жінок серед безробітних дещо зменшилася і становила 54,1%, а це – 9,4 тисячі осіб. З них найчисельнішою є група віком 25-34 роки – 31,8% або 3 тисячі осіб.

За даними моніторингу, жінки на ринку праці займають більш активну позицію. Приміром, серед 19,8 тисяч безробітних, що були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, 11,1 тисяч складають особи слабкої статі (56,2%). Більшість з них (26,3%) отримали роботу у сфері торгівлі та ремонту, 20,3% пішли працювати на підприємства переробної промисловості, 7,7% – в організації харчової галузі, 7,2% – зайнялися професійною, науковою та технічною діяльністю.

Водночас тимчасові роботи частіше погоджувалися виконувати особи сильної статі. Упродовж 2016 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 4тисячі безробітних чоловіків і 3,6 тисячі жінок.

Для підвищення рівня конкурентоспроможності й пришвидшення процесу працевлаштування служба зайнятості організовує професійне навчання. У 2016 році за скеруванням ЦЗ актуальні на ринку праці професії освоювали 6,3 тисячі жінок і 4,8 тисячі чоловіків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу