Начальник Львівської митниці ДФС прийматиме громадян і у «Skype»

18:00 2 серпня 2016 р.

Особистий прийом громадян у Львівській митниці здійснюється за визначеним графіком, згідно з яким начальник приймає громадян у другий та четвертий вівторок місяця. Загалом з початку року начальник митниці Левко Прокіпчук здійснив 17 прийомів громадян.

Також враховуючи сучасний стан розвитку інформаційних технологій, з метою надання можливості зручного та ефективного спілкування громадян дистанційно, заощадження часу на доїзд на особистий прийом, керівництво Львівської митниці ДФС, одним із перших у системі органів доходів і зборів, прийняло рішення про проведення особистого прийому громадян, за їхнім бажанням, у форматі відео-конференції в он-лайн режимі через «Skype»-зв’язок.

Зв’язок із керівництвом митниці буде здійснюватися через інтернет у програмі Skype за адресою: lviv.customs@outlook.com, за попереднім записом. Записатися на особистий прийом громадяни можуть особисто або через уповноважених представників за адресою: Львів, вулиця Костюшка, 1, кабінети №317 та №318. Також записатися на особистий прийом можна за телефонами (032) 258-99-48, (032) 258-99-22, або надіславши відповідне звернення на електронну поштову скриньку lviv.zvern-grom@customs.sfs.gov.ua. 

Під час запису на особистий прийом громадяни мають повідомити свій обліковий запис у «Skype». Про це«Щоденний Львів» повідомила прес-служба Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

20:12 16 січня 2022 р.

ОККО-Драйв, Леоні Ваерінг, Бадер Україна: у Львові оприлюднили, скільки заплатили податків ці та інші фірми

У 2021 році до бюджету області надійшло 13, 246 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Традиційно найбільшим платником є регіональна філія „Львівська залізниця”. Вона перерахувала бюджету 507 млн грн ПДФО (майже 3 % загальнообласної суми).

Рубрика: Економіка

19:42 16 січня 2022 р.

Стало відомо, скільки заробили медичні, освітні, культурні та інші заклади Львівщини

У 2021 році власні доходи бюджетних установ, закладів та організацій, які фінансуються з обласного бюджету, перевищили 356 млн грн, що на 50 млн грн або 16% більше надходжень 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу