На ярмарку органічної й натуральної продукції у Львові будуть особливі гості

17:30 4 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

13-14 жовтня на головній алеї парку Івана Франка вже всьоме відбудеться ярмарок органічної та натуральної продукції.

Про це повідомили в четвер, 4 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На ярмарку продаватимуть яйця, мед, трав’яні чаї, олії, спеції, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби, овочі та багато іншого. Значна частина продукції сертифікована за органічними вимогами і має відповідне маркуванн»я.

«У рамках заходу відбудуться цікаві та корисні лекції. Зокрема, можна буде дізнатися більше про здорове та збалансоване харчування для дітей з харчовими особливостями (непереносимість глютену, лактози, алергічні реакції). На спеціальних банерах гості зможуть прочитати цікаву інформацію про вплив сільського господарства на водні ресурси. Також працюватиме дитяча зона. Наймолодші відвідувачі зможуть взяти участь у цікавих екологічних заходах», – поінформували також у ЛМР.

«На ярмарок приїдуть особливі гості. Асоціація «Apollo e.V.» привезе 11 німецьких фермерів, які будуть обмінюватися досвідом з українськими колегами. Після ярмарку вони відвідають органічні господарства Львівщини, Тернопільщини та Волині. Минулого року за два дні ярмарок відвідали близько 10 тисяч гостей», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу