На вулицях Городоцькій і Любінській у Львові торгуватимуть у підземних переходах

17:14 10 липня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Виконком міськради дозволив облаштувати торговельні майданчики з тимчасовими торговельними павільйонами в підземних переходах на вулиці Любінській, 100 і на вулиці Городоцькій (на ділянці між вулицями Ряшівською та Патона).

Відтак на ТзОВ «Галицьке будівництво» покладено обов’язки з розробки та подання на погодження до управління архітектури ЛМР проекту облаштування цих майданчиків, здійснення реконструкції та впорядкування підземних переходів згідно з погодженим проектом та, врешті, власне облаштування. Також підприємство повинне подбати про прибирання території і вивіз сміття, підключення технічного обладнання до електропостачання та дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил торгівлі на тимчасових торговельних майданчиках, уклавши договори з відповідними структурами – комунальними підприємствами, райадміністраціями та ПАТ «Львівобленерго».

Управління комунальної власності ЛМР повинне укласти договір оренди окремих конструктивних елементів благоустрою підземних переходів на вулиці Городоцькій площею 207,9 кв. м, та вулиці Любінській, 100 площею 66,5 кв. м для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, терміном на п’ять років. У випадку невиконання підприємством вимог буде вжито заходів щодо відміни цього рішення та розірвання договорів оренди.

Як інформував «ЩЛ», 3 липня виконавчий комітет ЛМР дозволив облаштувати торговельні майданчики з тимчасовими торговельними павільйонами у підземних переходах на перехрестях вулиці Городоцької з Вільховою й Виговського.

dailylviv.com

До теми

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

21:29 26 листопада 2021 р.

Понад 80 тис львів'ян подали заяви на отримання пільгового е-квитка

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на сьогодні прийнято понад 81 240 пакетів документів на виготовлення пільгових транспортних карток. А, за даними ЛКП «Львівавтодор», у Львівській міській територіальній громаді зареєстровано орієнтовно 250 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Рубрика: Економіка

14:52 26 листопада 2021 р.

Громадяни України одержали новий шанс на кар’єрне зростання у польських компаніях

Польща заохочуватиме закордонних працівників подавати заяви на дозвіл на тимчасове чи постійне проживання в цій країні, а також обмежує бюрократію, усуває перешкоди для кар’єрного зростання трудових мігрантів.

Рубрика: Економіка

14:37 26 листопада 2021 р.

Польща заохочує українців до роботи і проживання

Сейм Республіки Польща додатково схвалив зміни, що спрощують легалізацію перебування іноземців у країні. Найважливішими змінами є продовження із 6 до 24 місяців терміну, на який може доручатися робота на підставі відповідних заяв, а також скасування 6-місячної перерви між наступними заявами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу