У Львові відкрили один із найбільших торгових центрів на заході України

15:24 25 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У новому ТЦ працюватиме понад тисяча осіб.

«Сьогодні, 25 вересня, у Львові відкрили торговий центр «Форум Львів», що розташований на вулиці Під Дубом, 7б. У заходах з нагоди відкриття торгового комплексу взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий», – повідомили сьогодні, 25 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради. Натомість у прес-службі обласної державної адміністрації розповіли нам:

«У п'ятницю, 25 вересня, за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулося урочисте відкриття ТЦ «Форум Львів». Керівник області зауважив під час урочистого відкриття торгового центру: «Два мільйони євро, які проінвестовано в інфраструктуру міста Львова – це великий капітал у країну, яка захищає свою Незалежність. Це не просто старт успішного бізнесу, це сигнал усьому світу, що Україна не лише бореться і перемагає, а Україна – це держава, в яку можна інвестувати. Я переконаний, що цей сигнал почують і Львів стане двигуном, який потягне економіку України».

Своєю чергою, локальний партнер проекту, директор ТзОВ «Галерея Центр» Володимир Женчак зазначив: «Я вдячний Європейському банку реконструкції та розвитку, що вони повірили в наш проект та надали нам підтримку і, звичайно, фінансування».

До слова, загалом вартість проекту складає понад 92 мільйони євро. У торговому центрі працюватиме понад тисяча осіб».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу