На Всеукраїнському форумі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львові зареєструвалися 170 учасників

12:42 22 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це інформує сьогодні, 22 жовтня, прес-служба міської ради.

Олександр Кобзарев – директор Інституту міста, який оганізував 4-й Всеукраїнський форум ОСББ, котрий відкрився сьогодні, 22 жовтня, в конференц-залі готелю «Дністер» по вулиці Матейка, 6 у Львові, повідомляє також:

«Сьогоднішній Форум має стати діалогом між ОСББ та владою, містком їхньої взаємодії. Цього дня ми відкриваємо цей Форум вже вчетверте.

За чотири роки багато чого змінилося: теми, учасники. Цього року ми маємо рекордну кількість учасників – 170 осіб зареєструвались на цьому Форумі. 

Цьогорічний Форум відрізняється тим, що ми маємо активно представлений комерційний сектор, це означає, що для комерційних компаній ОСББ є реальними партнерами. За чотири роки тут багато чого відбувалось – тут точилися гарячі дискусії, ділилися цікавим досвідом, передавали корисну інформацію. 

Але одна теза залишалася завжди, що тільки ОСББ є найефективнішим способом реформування житлово-комунального господарства в Україні.  На минулому Форумі були оприлюднені дані опитування, яке проводилось у Львові і в цілому по Україні.

Мешканці, які живуть в будинках ОСББ, в середньому на 15% задоволені якістю послуг, які вони отримують. А якщо брати середній показник по Україні, то він ще трохи вищий. ЦЕ означає те, що коли люди самі управляють своїм будинком, вони отримують саме ту якість послуг, яку очікують. 

Нещодавно ми провели велику моніторингове дослідження у Львові, яке підтверджує те, що переважна більшість, близько 60% мешканців хочуть створити ОСББ у своїх будинках. Вони може не до кінця готові, адже це діяльність, яка потребує певної готовності, лідерства, відповідальності.

Але що більше ми будемо розпрацьовувати цю систему, в тому числі завдяки таким Форумам, то більше ОСББ буде створено, і то краще будуть жити мешканці нашого міста», - повідомив Олександр Кобзарев, директор Інституту міста».

Як повідомив «ЩЛ», за результатами форуму буде прийнято резолюцію, яку скерують у центральні органи влади.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень

Троє львів’янок отруїлися чадним газом

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу