На Всеукраїнському форумі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львові зареєструвалися 170 учасників | Новини Львова

На Всеукраїнському форумі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львові зареєструвалися 170 учасників

12:42 22 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це інформує сьогодні, 22 жовтня, прес-служба міської ради.

Олександр Кобзарев – директор Інституту міста, який оганізував 4-й Всеукраїнський форум ОСББ, котрий відкрився сьогодні, 22 жовтня, в конференц-залі готелю «Дністер» по вулиці Матейка, 6 у Львові, повідомляє також:

«Сьогоднішній Форум має стати діалогом між ОСББ та владою, містком їхньої взаємодії. Цього дня ми відкриваємо цей Форум вже вчетверте.

За чотири роки багато чого змінилося: теми, учасники. Цього року ми маємо рекордну кількість учасників – 170 осіб зареєструвались на цьому Форумі. 

Цьогорічний Форум відрізняється тим, що ми маємо активно представлений комерційний сектор, це означає, що для комерційних компаній ОСББ є реальними партнерами. За чотири роки тут багато чого відбувалось – тут точилися гарячі дискусії, ділилися цікавим досвідом, передавали корисну інформацію. 

Але одна теза залишалася завжди, що тільки ОСББ є найефективнішим способом реформування житлово-комунального господарства в Україні.  На минулому Форумі були оприлюднені дані опитування, яке проводилось у Львові і в цілому по Україні.

Мешканці, які живуть в будинках ОСББ, в середньому на 15% задоволені якістю послуг, які вони отримують. А якщо брати середній показник по Україні, то він ще трохи вищий. ЦЕ означає те, що коли люди самі управляють своїм будинком, вони отримують саме ту якість послуг, яку очікують. 

Нещодавно ми провели велику моніторингове дослідження у Львові, яке підтверджує те, що переважна більшість, близько 60% мешканців хочуть створити ОСББ у своїх будинках. Вони може не до кінця готові, адже це діяльність, яка потребує певної готовності, лідерства, відповідальності.

Але що більше ми будемо розпрацьовувати цю систему, в тому числі завдяки таким Форумам, то більше ОСББ буде створено, і то краще будуть жити мешканці нашого міста», - повідомив Олександр Кобзарев, директор Інституту міста».

Як повідомив «ЩЛ», за результатами форуму буде прийнято резолюцію, яку скерують у центральні органи влади.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу