На Вічеву площу в Червонограді вийшли більше тисячі шахтарів Львівщини

14:48 5 березня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Як стверджують протестувальники, вони сподіваються, що завтра все ж їхні вимоги почнуть виконувати.

«Більше тисячі шахтарів Львівщини зібрались сьогодні о 9:00 на Вічевій площі в центрі Червонограда», – повідомила в четвер інформаційна агенція "Страйк":

«На своєрідне віче зібрались представники семи шахт, які мають відношення до державного підприємства «Львіввугілля». Як стверджують протестувальники, вони сподіваються, що завтра все ж їхні вимоги почнуть виконувати. Вимоги шахтарів незмінні, особливо щодо виплати заборгованості по зарплатам та збереження шахт, а значить і робочих місць.

Нагадаємо, в понеділок розпочався страйк шахтарів Західної України, частина шахтарів страйкувала та виходила на акції протесту з перекриттям доріг на місцях, а частина поїхала пікетувати Верховну раду України та Кабінет міністрів. Протест в Києві тривав два дні, після чого влада пообіцяла виконати вимоги шахтарів щодо зарплатні та розглянути в короткий термін інші вимоги, які складались з 15 пунктів».

Як інформував «Щоденний Львів», голова Незалежної профспілки гірніків України Михайло Волиненець повідомив у вівторок, що в Червонограді почалося справжнє повстання шахтарів, бо «їм просто немає з чим повертатися по домівках», натомість голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин повідомив учора: «Шахтарі ДП «Львіввугілля», які провели мітинг протесту і віче на головній площі Червонограда, вирішили розблокувати усі під`їзні дороги до міста, проте продовжити страйк», своєю чергою, один із червоноградських гірників, які днями їздили пікетувати Верховну Раду та Кабінет міністрів у Києві, повідомив у четвер, що йому вручили повістку з військкомату.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу