На Сихові хочуть звести 20-поверхівку

11:37 21 червня 2024 р.

Фото до новини

На вул. Угорській, 26 у Львові хочуть звести багатоповерховий житловий будинок. Він буде в межах 12 поверхів, але терасований об’єм, на якому поверхи скорочуються, буде до 20 поверхів.

Про це повідомив Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради сьогодні, 21 червня, пише DailyLviv.com.

Члени виконкому організують виїзне засідання, щоб зрозуміти усі деталі майбутнього об’єкта.

До департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради надійшла заява на нове будівництво багатофункційної будівлі з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, житловим будівництвом на верхніх поверхах та підземною автостоянкою на вул. Угорській, 26 у Львові.

«Йдеться про формування в Сихівському районі будівлі вищої поверховості. Це рішення розглядалося в межах містобудівної ради міста, аргументовано архітекторами, як локальний акцент, тому що в цьому місці є перетин рухів громадського транспорту, відповідні зупинки, по суті такий транспортний хаб. В цьому місці акцентована локація будівлею дещо вищої поверховості за сусідню, хоча навпроти є так само високий офісний центр та житлові будинки», – розповів Антон Коломєйцев.

Читайте також:  На Сихові зведуть 16-поверховий багатоквартирний житловий та офісно-торговий комплекс

Будинок основною масою буде розміщений в межах 10-12 поверхів, але терасований об’єм, на якому поверхи скорочуються, буде до 20 поверхів. Перші два поверхи матимуть громадську та комерційну функцію, а на наступних поверхах будуть житлові квартири.

Тут заплановано 87 квартир, 78 паркомісць в підземному паркінгу та 10 паркомісць у межах ділянки. Також передбачені відкриті простори поруч з будівлею для різних функцій. Укриття зможе вмістити 400 осіб.  

візуалізація

«Ми отримали гарантійний лист щодо розміщення дитячого дошкільного закладу в межах об’єкту. Також підприємці готові профінансувати розвиток міської інфраструктури в розмірі, який діяв відповідно до інвестиційних зобов’язань до 2020 року», – додав Антон Коломєйцев.

«Тут важливо звернути увагу на безпекові моменти та їх опрацювати. Тому я пропоную зробити виїзне засідання членів виконавчого комітету, аби впевнитися щодо розуміння всіх процесів», – зазначив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на вулиці Стрийській у Львові збудують комплекс, де паркомісць буде більше, ніж квартир.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів