На супроводі у Львівській області – 619 інвестпроектів, – ЛОДА

16:15 27 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж останніх років на Львівщині спостерігається позитивна динаміка в галузі надходження іноземних інвестицій».

Про це повідомили в понеділок, 27 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зростання прямих іноземних і капітальних інвестицій прогнозується і надалі. Адже інвестиції – це пріоритет як Президента України, так і органів місцевого самоврядування».

«У Львівській обласній державній адміністрації функціонує офіс супроводу інвестора. Відтак, на супроводі в області є 619 конкретних інвестиційних проектів. Із них 134 супроводжуються на рівні обласної адміністрації, і ще 485 – на рівні районних держадміністрацій», – поінформували також в облдержадміністрації.

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу