На Сокальщині знову запрацював спиртзавод

18:42 29 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер, 29 грудня, у селі Борок на Сокальщині відбулося урочисте відкриття Борокського спиртзаводу, який відновив свою роботу після дворічної перерви.

«Це вже третє таке підприємство, яке відновило роботу на Львівщині. Якість продукції, що виготовляється, є найвищого гатунку і безумовно конкурентноспроможною і навіть має експортний потенціал, – зазначив на відкритті перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. –Відновлення роботи цього підприємства є важливим не лише тому, що це нові робочі місця, а також і можливість постачання сюди сировини фермерськими господарствами Львівщини. З іншого боку, відповідні виробничі підходи, які тут застосовують, можуть використовувати й у галузі тваринництва».

За словами Ростислава Замлинського, упродовж цього року на території області відкрито чи відновлено роботу вже понад 50-ти підприємств, а також створено більш ніж 12 тисяч робочих місць. Крім того, у розвиток соціальної інфраструктури, а це близько 1300 об’єктів, інвестовано майже 700 мільйонів гривень.

Як розповів заступник керівника ДП «Укрспирт «Борокське» МПД Олександр Пристай, ринком збуту продукції – спирту класу «Пшенична сльоза», є Львівський горілчаний завод та ТзОВ «Хортиця». Він також додав, що підприємство засноване ще у 1982 році.

Олександр Пристай також запевнив: «За місяць ми переробляємо близько 1200 тонн зерна. А на підприємстві зараз працює близько 70 осіб».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.3

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу