На сесії Львівської міськради вилучили десятки МАФів

14:00 2 липня 2016 р.

Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Вилучили ті МАФИ, які не були встановлені. І вони були внесені на розгляд сесії міської ради попередньої каденції з голосу, без погодження з виконавчими органами».

«На пленарному засіданні сесії ЛМР з комплексної схеми розміщення малих архітектурних форм вилучили близько 70 об’єктів – повідомили сьогодні, 2 липня, в прес-службі львівської міськради, де також розповіли подробиці:

Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила: 

«Депутатський корпус проголосував проект ухвали про вилучення з комплексної схеми розміщення близько 70 МАФів. Власне, вилучили ті МАФИ, які не були встановлені. І вони були внесені на розгляд сесії міської ради попередньої каденції з голосу, без погодження з виконавчими органами.

На сьогодні комплексна схема розміщення малих архітектурних форм налічує понад 1700 об’єктів. Усі вони мають дозволи до 1 січня 2017 року.

Міська рада вивчає питання проведення аукціонів на розміщення малих архітектурних форм. Далі ми будемо приймати рішення про зовсім інші стосунки з суб’єктами господарювання. Тому що дуже багато звернень від мешканців, що у Львові є невпорядковані малі архітектурні форми і плюс ми будемо ставити питання на порядок денний про проведення аукціонів на розміщення тимчасових споруд.

На сьогодні таке положення для опрацювання і для отримання пропозиції розміщене на сайті міської ради. і всі, хто цікавиться, можуть читати і подавати свої пропозиції до самого положення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу