На сесії Львівської міськради вилучили десятки МАФів

14:00 2 липня 2016 р.

  • 0

Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Вилучили ті МАФИ, які не були встановлені. І вони були внесені на розгляд сесії міської ради попередньої каденції з голосу, без погодження з виконавчими органами».

«На пленарному засіданні сесії ЛМР з комплексної схеми розміщення малих архітектурних форм вилучили близько 70 об’єктів – повідомили сьогодні, 2 липня, в прес-службі львівської міськради, де також розповіли подробиці:

Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила: 

«Депутатський корпус проголосував проект ухвали про вилучення з комплексної схеми розміщення близько 70 МАФів. Власне, вилучили ті МАФИ, які не були встановлені. І вони були внесені на розгляд сесії міської ради попередньої каденції з голосу, без погодження з виконавчими органами.

На сьогодні комплексна схема розміщення малих архітектурних форм налічує понад 1700 об’єктів. Усі вони мають дозволи до 1 січня 2017 року.

Міська рада вивчає питання проведення аукціонів на розміщення малих архітектурних форм. Далі ми будемо приймати рішення про зовсім інші стосунки з суб’єктами господарювання. Тому що дуже багато звернень від мешканців, що у Львові є невпорядковані малі архітектурні форми і плюс ми будемо ставити питання на порядок денний про проведення аукціонів на розміщення тимчасових споруд.

На сьогодні таке положення для опрацювання і для отримання пропозиції розміщене на сайті міської ради. і всі, хто цікавиться, можуть читати і подавати свої пропозиції до самого положення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу