На сесії Львівської міської ради все ще розглядають проект бюджету

15:30 24 грудня 2015 р.


Фото: firtka.if.ua

Андрій Садовий повідомив у четвер: «Сьогодні ми голосуємо фінансування закладів освіти, культура, управління, медицину».

«Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував бюджетні питання, які сьогодні розглядаються на сесії міської ради, а саме питання, що стосуються як цього року, так і наступного – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Проект бюджету становить орієнтовно 3,5 мільярдів гривень. Подивимось, що проголосують депутати, адже саме вони приймають кінцеву версію. Ми розглядаємо дохідну, вихідну частину, кошти, які нам будуть скеровувати на освіту, культури, медицину.

Також ми залежні від того, що проголосує Верховна Рада, адже в цьому варіанті, який подавав уряд, є пропозиція передати на фінансування міста професійно-технічні училища без надання на це грошей. Це взагалі може нівелювати наш бюджет. Тому ми сподіваємось, що ці пропозиції будуть доопрацьовані і не буде повернено ту фінансову децентралізацію, яка почнеться у 2016 році, тому передбачати на перед я не буду.

Бюджет, який сьогодні подано депутатам на розгляд, збалансований, звичайно, що можуть бути певні дискусії стовно спорту, культури – десь дали менше, десь більше. Думаю, що ми конструктивно доопрацюємо проект. Якщо треба, збереться і бюджетна комісія, і керівники управлінь, і керівники фракцій, адже маємо намір працювати»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова

Бюджет приймається максимально публічно і усі депутати мали можливість повністю ознайомитись з проектом. Два тижні тому депутати отримали на свої скриньки проект бюджету. Після голосування виконкому були бюджетні слухання, були обговорення і вчора ми фіналізували усі пропозиції від усіх органів, і прийняли кінцеве рішення.

Сьогодні це публічно обговорюється на сесії і не може бути жодної кулуарності при прийнятті бюджету, адже це документ, який приймається виключно депутатами публічно і відкрито, кожна копійка відома. Сьогодні ми голосуємо фінансування закладів освіти, культура, управління, медицину, якщо мова йде про бюджет розвитку з деталізацією, це буде робота в січні, коли будемо розуміти, що прийме Верховна Рада, який ми матимемо бюджет розвитку, адже від рішення уряду залежить отримаємо ми 400-500 мільйонів гривень чи ні, якщо б був проголосований той бюджет, який подала держава, ми б мали нульовий бюджет розвитку – це була б катастрофа.

Насправді є багато нових депутатів, багато з них ніколи не працювали з бюджетом і не розуміють нюансів, ті, які більш допитливі, ті приходять, радяться, а є такі, які кажуть: «я не знаю», але треба читати, вникати в бюджет і керівники готові допомагати. Суттєвої різниці між проектом загального бюджету 2015 і 2016 року немає. Відмінності будуть під час розгляду бюджету розвитку на 2016 рік.

Суттєвої різниці немає, різниця буде коли мова йтиме про деталізацію бюджету розвитку, який буде в січні. Якщо говорити про роботи, які треба зробити, їх є дуже багато і в школах, і ремонти доріг, і хідників, і звичайно новий громадський транспорт».

Міський голова Львова Андрій Садовий иакож прокоментував ситуацію щодо муніципальної дружини:

«Наразі депутати проголосували і хлопці отримують зарплатню за жовтень, за листопад і підуть на свята у свої сім’ї з отриманою зарплатнею рішення. Нагадаю, що рішення про відновлення Муніципальної дружини ми прийняли після «ночі гніву», коли свою повну неспроможність показали силові структури, і власне громада організувалась і багато тих людей зараз працюють у цій організації, власне Юрій Діль, який теж активно тоді працював як громадський діяч, зараз очолює Муніципальну дружину». 

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу