У Львові відбувся форум «Прибуткова біоенергетика»

15:48 2 липня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 2 липня, у Львові відбувся форум «Прибуткова біоенергетика: технології та інвестиції».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, т.в. о голови якої Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «Сьогодні ми  говоримо про, можливо, черговий етап використання сучасних інноваційних технологій в господарському комплексі Львівщини і приємно, що це стосується власне альтернативної енергетики для того, щоб з однієї сторони – заощадити на традиційних джерелах, і водночас залучити певні інноваційні і інвестиційні ресурси. На території області за останні роки приблизно 300 мільйонів євро вкладені в альтернативну енергетику і ми сприяємо всім компаніям, які хочуть вести легально свій бізнес на території області».

Ростислав Замлинський також розповів: «Ми маємо ресурс, це наша багата земля, яка дає можливість в тому числі розвивати біоенергетику використовуючи біомасу. Є вже в нас певні території, міста і райони, в яких ми підійшли під опалення комунального сектору господарки міста чи району від традиційних джерел опалення. Дуже приємно, що сьогодні ми говоримо про сучасні речі пов’язані з використанням біомаси в тваринницьких господарствах, тут є низка компаній, які можуть зацікавитися даним напрямком. Це важливо з точки зору екології, а також з точки зору заміщення традиційних  джерел енергетики – газу і традиційної електроенергії».

«Про макроекономічну ситуацію на ринку відновлювальної енергетики, перспективи розвитку біоенергетики та власні здобутки у даному напрямку розповів директор компанії-організатора форуму «Ecodevelop» Сергій Шпак. Як він зазначив, компанія вже побудувала та ввела в експлуатацію біогазову станцію, яка працює на відходах фермерського господарства та кукурудзяному силосі. Проект, який втілили наразі у Київській області,реалізує електроенергію на оптовому ринку електроенергії (OPE)за «зеленим» тарифом, тепло використовується для потреб фермерського господарства та самої біогазової станції», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Умежах форуму розглянули питання технології переробки агросировини та відходів, можливості реалізації та експорту кінцевих продуктів, особливості підключення біогазових станцій до електромереж, а також питання фінансування біогазових станцій та джерела і структуру фінансування проектів відновлювальної енергетики», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу