На Львівському бронетанковому заводі домоглися звільнення директора

13:24 28 серпня 2018 р.


Фото: unian.ua

Гендиректором «Укроборонпрому» Павлом Букіним підписав наказ про звільнення Романа Тимківа, якого підозрюють у розтраті, з посади керівника Львівського бронетанкового заводу.

Про це повідомили у вівторок, 28 серпня, в прес-службі «Укроборонпрому», де також розповіли: «Романом Тимківим під час керівництва підприємством були допущені неефективні рішення, які призвели до несвоєчасного ремонту військової техніки. У зв‘язку з цим, ДП «Львівський бронетанковий завод» рішенням суду зобов’язано сплатити на користь замовника штрафні санкції». 

«Згідно з умовами контракту, укладеного з Романом Тимківим як керівником підприємства, він відповідає за якісне виконання замовлень, недотримання цього є підставою для дострокового розірвання  трудових відносин. Влітку 2017 року Роман Тимків на підставі ухвали слідчого судді був відсторонений від виконання обов’язків директора «Львівського бронетанкового заводу», що, у відповідності до норм законодавства, унеможливило його звільнення до закінчення строку дії відсторонення», – поінформували також у прес-службі «Укроборонпрому».

Як повідомляв «ЩЛ», працівники Львівського бронетанкового заводу протестували проти повернення їм директора.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу