На «Львівській залізниці» відремонтували вісім вагонів приміських потягів

17:15 12 грудня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

У господарстві приміських пасажирських перевезень «Львівській залізниці» триває реалізація програми відновлення вагонів електропоїздів в умовах моторвагонних депо магістралі.

До цієї роботи залучено ремонтну базу та фахівців моторвагонних депо у Львові та Здолбунові. Впродовж жовтня та листопада 2018 року залізничники власними силами відновили вісім вагонів, які вже включили до складу електропоїздів, котрі курсують у приміському сполученні «Львівській залізниці».

У моторвагонному депо «Здолбунів» у жовтні-листопаді відремонтували два вагони електропоїздів «ЕР-9п», які включено в склади поїздів, котрі курсують на дільницях «Львів-Тернопіль та «Львів-Здолбунів». У львівському депо за цей період відновили шість секцій електропоїздів.

П’ять вагонів повернулися в експлуатацію у складі поїздів «ЕР-2», які курсують на дільниці станції «Стрий», на території Ужгородської дирекції залізничних перевезень, а також у загальному графіку. Ще один відремонтований вагон увійшов до складу поїзда «ЕПЛ-2т», який обслуговує регіональне сполучення «Львів-Ужгород».

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу