На Львівській залізниці посилять вимоги до організації перевезення вантажів

10:42 27 червня 2016 р.


Фото: railway.lviv.ua

На Львівській магістралі відбулася селекторна нарада з представниками профільних підрозділів обласних адміністрацій, дорожних господарств, лісгоспів, заводів, кар’єрів, перевантажувальних терміналів та інших підприємств, які співпрацюють з залізницею у сфері вантажних перевезень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської залізниці, де також розповіли подробиці:

«Такий формат спілкування має стати постійним, аби усі партнери мали змогу оперативно обговорювати та вирішувати найрізноманітніші питання, які впливають на обсяги та інтенсивність транспортування вантажів. В усіх семи областях, що їх охоплює Львівська магістраль, на селекторну нараду, яку ініціював виконувач обов’язків начальника регіональної філії Іван Груник, зібралися представники як найпотужніших підприємств регіону, так і ті, хто має невеликі обсяги перевезень, однак зацікавлений у стабільному розвитку своєї справи.

Іван Груник зазначив: «Ми з вами маємо бути однодумцями і партнерами у питанні налагодження ефективної системи перевезень вантажів. Лише спільними зусиллями ми зможемо прискорити обіг вагона, зберегти його, забезпечити ритмічність роботи, а отже – отримати більше прибутку, відрахувати податки, підтримати економіку держави».

Залізничники подякували усім, хто відгукнувся на ініціативу такої зустрічі, адже зараз на магістралі планують роботу на третій квартал та, відповідно, друге півріччя 2016 року, а отримання достовірної інформації про плани щодо обсягів перевезень, перспективи та наміри клієнтури – це найперший показник, який дозволить зробити правильні розрахунки. Усі учасник наради з інтересом вислухали інформацію від керівника філії про підсумки роботи магістралі за п’ять місяців поточного року, а також про бачення шляхів вирішення проблем, які не дозволяють виконати ті чи інші запити вантажовідправників.

Гостро поставили представники магістралі питання щодо збереження парку вагонів та вкотре попросили усіх клієнтів переглянути технологію робіт, аби уникнути чи принаймні скоротити до мінімуму час простою вагонів, неефективне використання рухомого складу. Іван Груник наголосив: «Ми усі зацікавлені у тому, аби вагон працював, адже коли він стоїть, економіка країни втрачає можливі прибутки, –– Ми не можемо дозволити, аби 15-20 годин вагон простоював намарно, бо ж за цей час він міг би виконати значний обсяг роботи і принести користь і вантажовідправникові, і залізниці». 

Разом з тим, залізничники по кожному виду вантажу визначили тих вантажовідправників, які погіршили показники затримки вагонів, час простою, прийому, обробки вантажу та ін. Ще однією надзвичайно болючою проблемою на магістралі вважають неналежне ставлення до планування та заявок на вантаж, що їх надають клієнти.

Керівник філії зазначив: «Складно правильно спланувати свою роботу, якщо клієнт заявив, що буде вивозити, умовно, 100 тон вантажу, а реально вивіз дві тонни. Тому ми просимо усіх наших партнерів декларувати реальні потужності, щоб такими великими розбіжностями не погіршувати і роботу залізниці».

Одним з найважливіших питань, що їх порушили залізничники перед клієнтами, було питання забезпечення безпеки руху поїздів. Іван Груник застеріг: «Під’їзні колії, які не перебувають на балансі залізниці, мають утримуватисячя у належному справному технічному стані, шановні партнери, якщо ж ви за цим не стежитемите, ми не зможемо надавати рухомий склад, такі колії будуть закриті для руху, –– Щодо наших колій, то я дав доручення колійникам оглянути їх і за потреби теж виконати там належні роботи». 

Керівник магістралі нагадав, що категорично неприпустимо допускати перевантаження вагонів, неналежне фіксування вантажу, порушення правил перевезення небезпечних вантажів тощо. Іван Груник зазначив: «Нагадую, ми здійснюємо і вантажний, і пасажирський рух по одних коліях, відтак недотримання вимог техніки безпеки може призвести до страшних наслідків, яких ми не маємо права допустити».

Зі свого боку представники вантажовідправників гостро поставили питання браку вантажних вагонів, їх застарілість та випадки невчасного надання рухомого складу. Особливо дефіцитними є сьогодні піввагони та зерновози, зважаючи на значний обсяг робіт в дорожній сфері та наближення сезону збору врожаю і перевезення збіжжя. Цю проблему, безперечно, на залізниці знають. 

Іван Груник відповів: «Я не можу обіцяти, що ми усім вчасно дамо вагони, однак точно знаю, що ми зробимо максимум від нас залежного, аби виконати усі заявки від клієнтури. Усі ми розуміємо, що залізниця виконує різні державні завдання, які є пріоритетними, задля забезпечення безпеки, сталого розвитку, належного функціонування державних програм. У всіх інших випадках кожен клієнт має рівний доступ до рухомого складу, ми цінуємо кожного партнера і без жодної дискримінації працюємо на максимумі своїх можливостей». 

Однак Іван Груник також зазначив, що значною допомогою залізничникам у питання наявності вагонів стане і належне користування рухомим складом, коли вантажовідправник не буде нищити вагони, долучиться до ремонту, оновлення чи придбання рухомого складу. Керівник регіональної філії «Львівська залізниця» повідомив: «Ми втратили значну кількість піввагонів, які залишилися на території так званих «ДНР» та «ЛНР», і ми гостро відчуваємо ці втрати. Тому ми просто змушені ще більш бережливо ставитися до того, що маємо».

Після кількох годин наради, учасники прийняли рішення щоквартально проводити такі зустрічі, адже їх позитивний вплив відчутний, а деякі питання вдалося вирішити одразу. Також Іван Груник дав доручення керівникам дирекцій щомісяця проводити зустрічі з вантажовідправниками та представниками органів місцевого самоврядування. А проблемні питання, які порушуватимуть клієнти на таких зустрічах, обов’язково доносити до керівництва філії.

Нагадаємо, за інформацією служби перевезень, упродовж п’яти місяців 2016 року регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» навантажила 1587694 тонни промислової сировини у 33706 вагонів. Цей показник становить 439,9% до результату роботи за п’ять місяців минулого, 2015 року, коли залізничники відправили 360949 тонн у 5329 вагонах.

Також на 83,2% зросло навантаження флюсів – 959944 тонни у 14256 вагонах, на 16,5% збільшили відправлення цементу – 972859 тонн у 14018 вагонах. Водночас, залізничники констатують зменшення, порівняно із минулим роком, навантаження інших популярних вантажів.

Так, у січні-травні 2016 року відправили 887146 тонн збіжжя, що становить 72,3% до минулого року, 1776301 тонну будівельних вантажів – 59,1% від минулорічного показника,  254009 тонн імпортних вантажів – 39,7%. Загалом за результатом роботи впродовж п'яти місяців, регіональна філія «Львівська залізниця» навантажила 8648995 тонн вантажів, що становить 93% до минулорічного показника та 97,1% – від плану».

dailylviv.com

До теми

13:01 10 квітня 2021 р.

На Великдень - новим шляхом: на Самбірщині до кінця квітня відремонтують дорогу Боляновичі-Верхівці

Дорожники розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Боляновичі — Верхівці. У межах останнього населеного пункту виконуватимуть роботи.

Рубрика: Економіка

19:09 9 квітня 2021 р.

3 млн грн - на квіти: у Галицькому районі Львова почали з годинника

У Львові розпочали висаджування квітів. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» облаштувала першу квіткову композицію – квітковий годинник біля площі Митної. Тут висаджено віоли двох кольорів. З наступного тижня висадка квітів продовжиться.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу