На Львівщині зросла вартість оренди земельних паїв

14:30 24 вересня 2018 р.


Фото: agroreview.com

На Львівщині збільшилась вартість оренди земельних часток (паїв) в порівнянні з 2017 роком.

Про це повідомили в понеділок, 24 вересня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Середній розмір плати за користування паєм по області складає 1750 гривень або 7,2% від нормативно-грошової оцінки землі, що на 1,2% більше в порівнянні до 2017 року».

Керівник департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко поінформувала: «Позитивна тенденція росту виплат оренди за паї населення в інтересах самих господарств, які хочуть закріпитися в сільськогосподарському виробництві Львівщини як добросовісні, адже справжніми власниками землі є люди, які віддають її в оренду. Господарства населення повинні отримувати гідну орендну плату за землю та відчувати себе повноправними господарями, а орендарі повинні  виплачувати орендну плату вчасно, сумлінно та в повному обсязі, вже зараз аграрії області розрахувались з населенням на 50% всієї нарахованої орендної плати».

«Ті, хто мають у власності земельні частки (паї), цьогоріч уклали з орендарями приблизно на 20 тисяч договорів більше, аніж у попередньому році», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:01 10 квітня 2021 р.

На Великдень - новим шляхом: на Самбірщині до кінця квітня відремонтують дорогу Боляновичі-Верхівці

Дорожники розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Боляновичі — Верхівці. У межах останнього населеного пункту виконуватимуть роботи.

Рубрика: Економіка

19:09 9 квітня 2021 р.

3 млн грн - на квіти: у Галицькому районі Львова почали з годинника

У Львові розпочали висаджування квітів. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» облаштувала першу квіткову композицію – квітковий годинник біля площі Митної. Тут висаджено віоли двох кольорів. З наступного тижня висадка квітів продовжиться.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу