На Львівщині зріс обсяг промислової продукції, – ЛОДА

13:48 25 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У січні-серпні 2018 року порівняно з січнем-серпнем 2017 року обсяг промислової продукції в області збільшився на 4%».

Про це повідомили у вівторок, 25 вересня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Зокрема, у переробній промисловості він зріс на 6,8%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 4,7%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – знизився на 8,8%».

«У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 12,9%), машинобудування (на 12,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,0%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,7%). У січні-серпні 2018 року підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції спрацювали на рівні січня-серпня попереднього року», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу