У Львівській області зменшився в січні на 15% обіг роздрібної торгівлі

20:00 19 лютого 2015 р.


Фото: comments.ua

Директор депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василь Лозинський повідомив у четвер, що обіг роздрібної торгівлі становив у січні 2015 року 3433,4 млн. грн і зменшився проти аналогічного періоду минулого року за порівнянними цінами на 15%.

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за словами директора депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василя Лозинського, обіг роздрібної торгівлі становив у січні 2015 року 3433,4 млн. грн і зменшився проти аналогічного періоду минулого року за порівнянними цінами на 15%. Він також зазначив:

«У структурі обороту роздрібної торгівлі половину обсягів становив оборот торгової мережі підприємств, що є юридичними особами. Близько 21 % – обіг фізичних осіб-підприємців, які мають мережу поза ринками. Частка продажу товарів на ринках становила 29,5%.

Зниження обсягу товарообігу відбулось за рахунок зменшення реалізації різних продовольчих товарів. Мова йде про м’ясо, птицю, консерви, кондитерські вироби, безалкогольні та тютюнові вироби.

Серед непродовольчих товарів в області менше реалізовано товарів парфумерно-косметичних, аудіо- та відео обладнання, автомобілів та автотоварів, а також бензину моторного та дизельного пального. Обіг роздрібної торгівлі у січні 2015 року становив 3433,4 млн.грн. і зменшився проти аналогічного періоду минулого року за порівнянними цінами на 15%. Загальний товарообіг по Україні за січень зменшився на 22,6%».

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу