На Львівщині зареєстровано 38 суб’єктів племінної справи у тваринництві: буде ще 4

10:32 29 липня 2021 р.

Статус суб’єкта з племінної справи у тваринництві невдовзі одержать ще 4 суб’єкти господарювання.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Два господарства у галузі скотарства: ФГ «Фаворит К.І.М.» Стрийського району та  ТзОВ «Підгірці» Золочівського (Бродівського) району.

Одне у свинарстві: ТзОВ «Угринів Еко Ферм» Червоноградського  (Сокальського) району.

Одне у козівництві: ФГ «Добра корівка» Стрийського району.

ФГ «Фаворит К.І.М.»  і ФГ «Добра корівка» Стрийського району займаються розведенням великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи та кіз альпійської і зааненської молочних порід. 

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації,  ці господарства можна занести до  переліку лідерів виробників у галузі тваринництва.

Показники виробничої діяльності господарств та продуктивні показники поголів’я ВРХ та кіз за останні 4 роки відповідають вимогам на присвоєння статусів племінних репродукторів. Середня продуктивність молочного стада  ВРХ у ФГ «Фаворит К.І.М.» становить 5783 кг молока на корову в рік, маточного стада кіз альпійської породи у ФГ «Добра корівка»  – 848 кг на козематку в рік. Селекційне ядро маточного стада в обох господарствах сформовані із закупленого племінного поголів’я корів і кіз з високим генетичним потенціалом. 

Загалом на Львівщині зареєстровано 38 суб’єктів племінної справи у тваринництві різних напрямів спеціалізації, які займаються виробництвом  та реалізацією племінних (генетичних) ресурсів для поліпшення генетичного потенціалу поголів’я  сільськогосподарських тварин.

Подвійне "районування" двох господарств зумовлене повільним переходом зі старого на новий адміністративно-територіальний поділ. 

Чотири підприємства заплатили найбільший податок за землю в області

Більше половини ставків на Львівщині не мають належних господарів

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу