На Львівщині запропоновано інвесторам в оренду 3,7 тисячі га земель

17:52 13 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Начальник обласного управління Держгеокадастру Андрій Кавецький запевни: «Усі кошти від оренди державних сільськогосподарських земель надходять до місцевих бюджетів. Завдяки проведенню аукціонів вартість оренди лише зростає і надалі орендарі сплачуватимуть ці кошти щорічно».

«На Львівщині працівниками Держгеокадастру сформовано перелік зі 196 земельних ділянок для сільськогосподарського виробництва державної власності (за межами населених пунктів), право оренди яких готується до продажу на земельних аукціонах цього року», – повідомили сьогодні, 13 травня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Загальна площа земель, які пропонуються в оренду – 3708 га. Ділянки пропонуються в оренду в усіх районах Львівщини. Найбільше пропозицій подано у Дрогобицькому (29 земельних ділянок, площею 835 га), Бродівському (40 земельних ділянок, площею 639 га), Городоцькому (21 земельна ділянка, площею 374 га) та Мостиському (15 земельних ділянок, площею 332 га) районах Львівської області.

Начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький зазначив: «Всі кошти від оренди державних сільськогосподарських земель надходять до місцевих бюджетів. Завдяки проведенню аукціонів вартість оренди лише зростає і надалі орендарі сплачуватимуть ці кошти щорічно».

Проведення земельних аукціонів з продажу права оренди сільськогосподарських земель вже засвідчило свою ефективність: за цей рік продано право оренди 55 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (терміном на 7 років), загальною площею 1019,2 га. Орендарі сплачуватимуть майже два з половиною мільйони на рік до місцевих бюджетів за користування цими землями. Ознайомитися з переліком земельних ділянок, результатами проведених земельних аукціонів можна на сайті Держгеокадастру України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини