На Львівщині запрацював новий міжнародний пункт пропуску – «Угринів-Долгобичув» (відео, оновлено)

18:58 26 червня 2014 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомляє у четвер прес-служба ДПСУ, його проектна пропускна спроможність – до 4 тисяч транспортних засобів та 12 тисяч осіб на добу.

Прес-служба ДПСУ інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «На кордоні України з Польщею відкрито новий міжнародний пункт пропуску»:

«Сьогодні на кордоні України та Польщі запрацював новий міжнародний пункт пропуску «Угринів-Долгобичув». Даний пункт пропуску визначений Угодою між Урядом України та Урядом Республіки Польща в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Пункт пропуску розташований на українсько-польській ділянці державного кордону на території Польщі поблизу населеного пункту Угринів Сокальського району Львівської області. Під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році він функціонував протягом 6 тижнів.

Проектна пропускна спроможність даного об’єкту становить до 4 тисяч транспортних засобів та 12 тисяч осіб на добу. Особливість пункту пропуску полягає в тому, що українські та польські контролюючі органи здійснюватимуть у ньому спільний контроль. Для здійснення оформлення українським прикордонникам та митникам виділено робочі місця площею близько 560 м2.

Наразі у відкритому пункті пропуску облаштовано та готові до використання 14 смуг руху (проект розрахований на 18 смуг), з яких по 7 смуг на в’їзд та виїзд із України. Загалом для легкових автомобілів діятимуть по 4 смуги в кожному напрямку, для автобусів по 1 смузі, а для автівок до 3,5 тонн по 2. У стані будівництва перебувають по 2 смуги в кожному напрямку для вантажних автомобілів (TIR).

Також до пункту пропуску підведені необхідні інженерні мережі, зокрема водопровід, каналізація, очисні споруди, лінії електромереж та комунікації. Сьогодні це найсучасніший автомобільний пункт пропуску на кордоні України та країн ЄС.

Перевагами спільного контролю у пункті пропуску стане відсутність необхідності будувати пункт пропуску на території України, скорочення часу та створення комфортних умов під час перетину державного кордону, підвищення рівня взаємодії з контрольними службами суміжної держави, можливість оперативного обміну досвідом та розвиток міжнародного прикордонного співробітництва. Вже о 14.00 годині у пункті пропуску розпочнуться пропускні операції».


Відео: dyvys.info

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу