На Львівщині заборгували працівникам підприємств, установ та організацій 88, 6 млн. грн зарплати

11:55 19 лютого 2015 р.


Фото: newsmir.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, загальна сума боргу з виплати заробітної плати зменшилася в нашій області на 4 млн. гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 19 лютого, «Щоденному Львову», що в нашій області заборгували працівникам 123  підприємств, установ та організацій 88, 6 млн. грн зарплати. В повідомленні також конкретизують:

«В області загальна сума боргу з виплати заробітної плати зменшилась на 4 млн. гривень. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Харчук за результатами засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості, що відбулась 18 лютого.

У комісії відзначили позитивну динаміку з погашення зарплатного боргу на ТзОВ Дослідно-механічний завод «Карпати». На цьому підприємстві сума боргу скоротилася з 1,1 млн. грн до 0,55 млн. грн.

Також на засіданні обговорили питання щодо державного підприємства «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут». За словами директора підприємства Ігоря Огородника, після отримання фінансової допомоги від «Укроборонпрому» у розмірі 11 млн. грн., підприємство зменшило заборгованість до 1,3 млн. грн.

Члени комісії заслухали й керівників проблемних підприємств, серед яких ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» та ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів». Як доповів заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Іван Сорока, працівникам ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» виплачено у грудні 2014 року 1,2 млн. грн і 600 тис грн у січні 2015 року.

Проте загальна сума боргу збільшилась з 4,6 млн. грн до 5,7 млн. грн за рахунок нарахування дві третіх коштів від місячної виплати працівникам за простій підприємства не з їх вини. Заступник голови ОДА Володимир Харчук попросив представника Жидачівського целюлозно-паперового комбінату подати до департаменту економіки ЛОДА план відновлення виробництва. Також він зазначив, що найближчим часом очікується рішення Кабміну щодо Дрогобицького заводу автомобільних кранів.

Станом на 1 лютого 2015 року своєчасно не виплачується заробітна плата на 123 підприємствах, установах та організаціях. Порівняно з січнем 2015 року кількість підприємств зменшилась на 12 одиниць. За оперативними даними, станом на 12 лютого 2015 року загальна суму боргу становить 88, 6 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. менше, ніж у попередньому місяці». 

dailylviv.com

До теми

21:38 28 вересня 2021 р.

Dragon Capital придбала новий бізнесцентр у Львові в давнього партнера Андрія Садового

Українська інвестиційна компанія Dragon Capital придбала новий бізнес-центр «Viking», що на вул. Зеленій у Львові. «Viking» стане другим бізнес-центром компанії у Львові.

Рубрика: Економіка

20:47 28 вересня 2021 р.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Рубрика: Економіка

12:48 28 вересня 2021 р.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу