На Львівщині заборгували 58% квітневої зарплати гірникам

12:35 20 травня 2016 р.


Фото: 112.ua

На рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли в п’ятницю, 20 травня, 16 мільйонів гривень за відвантажене на теплові електростанції вугілля.

Про це повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «15 мільйонів гривень з них скерували на заробітну плату за квітень 2016 року. Це дозволило виплатити 18% зарплати гірникам».

«Станом на 19 травня гірникам уже перерахували 20 млн грн (або 24%) заробітної плати за квітень з коштів, котрі надійшли за реалізацію вугільної продукції. Відтак на сьогодні шахтарям виплатили вже 42% зарплатних коштів (35 мільйонів гривень). Залишок невиплаченої заробітної плати за квітень складає 46,05 млн грн (58%)», – повідомили в також у прес-службі ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу